بهترین دکتر لابیاپلاستی

زیبایی و میل به جذابیت ها ، جزء چیزهایی است که تمامی بانوان به آن اهمیت می دهند. همچنین بانوان برای افزایش اعتماد به نفس خود از انواع روش های جراحی و یا غیرجراحی برای جوانسازی اندام تناسلی استفاده می کنند. همانطور که می دانید یکی از انواع روش های جراحی ، لابیاپلاستی است؛ اما مسئله ای که همان ابتدا حائز اهمیت است ، یافتن بهترین دکتر لابیاپلاستی می باشد.

بنابراین برای یافتن بهترین دکتر لابیاپلاستی ، با کلینیک دکتر روشن همراه باشید.

شما می توانید برای آگاهی از تازه های درمان بیماری های زنان و زایمان و دیدن فیلم ها و مطالب آموزشی و ارتباط با پزشک و بیان سوالات ، از طریق آیکون های سمت چپ وارد صفحه اینستاگرام و کانال تلگرامی ما شوید و سوالات خود را به طور مستقیم با پزشکان در میان بگذارید.

لابیاپلاستی یکی از روش های جراحی زیبایی زنان است که بهترین دکتر لابیاپلاستی با برش زدن لبه های خارجی واژن، سبک زندگی راحت تری خواهید داشت . اما دغدغه ی افراد انجام این عمل است که می خواهند توسط بهترین دکتر لابیاپلاستی در تهران انجام شود.

بنابراین با انتخابی صحیح می توانید به سلامتی و زیبایی ظاهر خود کمک کنید.

عمل لابیاپلاستی چیست ؟

بهترین دکتر لابیاپلاستی

لابیاپلاستی یکی از جراحی های زیبایی زنان است که روز به روز به تعدا افرادی که خواهان انجام این عمل هستند اضافه می شود. هدف این عمل کوچک کردن لبه های خارجی و نا موزونه واژن است که با این عمل ، لابیا زیبا و متقارن می شود. عوامل زیادی در بوجود آوردن این ناموزونی و عدم تقارن موثر هستند. مثل : ژنتیک ، زایمان ، تغییرات هورمونی، افزایش سن و بارداری.

بهترین دکتر لابیاپلاستی

با توجه به حجم بالای متخصصین کشور و جراحان، انتخاب بهترین دکتر لابیاپلاستی کار بسیار سختی است. بنابراین در انتخاب این شخص باید دقت زیادی داشته باشید و هوشمندانه عمل کنید. چرا که بسیار از افراد با اسم پزشک و مدرک جعلی هستند و ممکن است به آن افراد مراجعه کنید و نتیجه ای که انتظار دارید نگیرید و اگر نتیجه عمل دارای عوارض باشد شما نتوانید پیگیری کنید. همچنین ناحیه تناسلی زنان یکی از مهم ترین و حساس ترین نواحی می باشد و اهمیت انتخاب بهترین دکتر لابیاپلاستی بیشتر می شود.

پس شما لازم است متخصصی را انتخاب کنید که در انجام عمل تخصص و مهارت کافی داشته باشد . چرا که جراحی های زنان با دقت بالایی انجام می شود تا آسیبی به اندام نرسد. بنابراین لازم است حتما از معیارهای انتخاب بهترین دکتر لابیاپلاستی که در ادامه به آن اشاره می کنیم استفاده کنید. با توجه به این معیار ها می توانید مطمئن باشید که بهترین انتخاب را خواهید داشت .

دقت کنید که انجام عمل های زیبایی زنان تنها از کسی بر می آید که دوره های فلوشیپ زیبایی را گذرانده باشد.

معیارهای مهم انتخاب بهترین دکتر لابیاپلاستی

بهترین دکتر لابیاپلاستی

در ابتدا لازم است با تحقیق فراوان و پرس و جو ، جراحی حاذق در این زمینه پیدا کنید. علاوه بر این شبکه جستجوی اینترنت نیز میتواند یکی از بهترین راه ها برای یافتن پزشک حاذق باشد. به این صورت که شما می توانید با جستجوی بهترین دکتر لابیاپلاستی در اینترنت ، لیست تمام پزشکان فعال در این حوزه را ببینید و با مراجعه به سایت شخصی پزشک مورد نظر، نظر بیماران را بخوانید و از اطلاعات تکمیلی مثل کلینیک ها و بیمارستان های محل فعالیت بهترین دکتر لابیاپلاستی مطلع شوید و در نهایت به آن فرد مراجعه کنید.

همچنین بررسی مدرک و دوره های گذرانده شده توسط بهترین دکتر زنان زایمان بسیار مهم است که شما می توانید با مراجعه به بیمارستان های محل فعالیت پزشک و یا اینترنت ، مدرک ، اطلاعات دوره ها و همچنین دانشگاه فارغ التحصیلی افراد را بدست آورید.

یکی دیگر از عوامل مهم در انتخاب پزشک ، اخلاق او می باشد . بهترین دکتر لابیاپلاستی باید به گونه ای باشد که افراد در همان جلسه اول با پزشک خود احساس راحتی کنند و اعتماد بیمار را جلب کنند.

حتما قبل از انجام این عمل درمورد چیستی این عمل با پزشک و یا مشاوران سوال کنید تا از نگرانی شما کاسته شود و با اطمینان زیر تیغ جراحی بروید.

لازم است تمامی سابقه پزشکی خودتان را به پزشک بگویید تا در حین انجام عمل لابیاپلاستی سنحیده شود.

حتما در مورد نتیجه عمل از پزشکتان بپرسید تا بعد از اتمام عمل جراحی ، رضایت کافی را داشته باشید.

عوارض عمل لابیاپلاستی

بهترین دکتر لابیاپلاستی

همانطور که می دانید هر عمل جراحی ، احتمال بروز عوارضی را دارد . بنابراین باید دقت کافی داشته باشید که با انتخاب بهترین متخصص زنان زایمان ، این عوارض را به حداقل برسانید. حال با توجه تحقیقات انجام شده در زمینه عمل لابیاپلاستی ، عوارض مختلفی از این عمل گزارش شده است که عمده این عوارض به دلیل انتخاب متخصص و جراح بی تجربه بوده است. چرا که با انجام کوچکترین خطا آسیب های جبران ناپذیری به سلامت فرد وارد می شود.

از جمله این عوارض عبارت اند از :

عدم تقارن و فرم نامناسب حتی بعد از عمل

آسیب به قسمت عصب های حسی که در ناحیه واژینال موجود هستند.

بخیه نامناسب

هزینه عمل زیبایی واژن (لابیاپلاستی)

یکی از سوالاتی که همواره از سمت مخاطبان مطرح می شود ، بحث هزینه عمل لابیاپلاستی می باشد. همانطور که می دانید هزینه این عمل متغیر است و لازم است حتما ابتدا وقت گرفته و به بهترین دکتر لابیاپلاستی مراجعه کنید تا مشاوره انجام دهید و از چگونگی عمل مطلع شوید.

کلینیک دکتر روشن با داشتن سابقه درخشان در زمینه درمان بیماری های زنان زایمان ، انواع خدمات زنان و عمل لابیاپلاستی با استفاده از جدیدترین روش ها و تکنیک های علم روز پزشکی ، آماده خدمتگزاری به شما عزیزان می باشد.

بنابراین برای اطلاع از قیمت ها با کلینیک دکتر روشن تماس بگیرید.

شما می توانید برای آگاهی از تازه های درمان بیماری های زنان و زایمان و دیدن فیلم ها و مطالب آموزشی و ارتباط با پزشک و بیان سوالات ، از طریق آیکون های سمت چپ وارد صفحه اینستاگرام و کانال تلگرامی ما شوید و سوالات خود را به طور مستقیم با پزشکان در میان بگذارید.