تماس با ما

کلینیک تخصصی زنان  و زایمان 

کلینیک زنان و زایمان دکترروشن ، با بهره مندی از خدماتی بی نظیر تحت نظر بهترین پزشکان زنان و زایمان ، درخدمت شما بانوان  و مادران عزیز می باشد. ما در کلینیک دکترروشن سعی کرده ایم که همواره از طریق تماس و مشاوره های تمام وقت ، در دسترس شما بانوان عزیز باشیم. سلامت جسم شما مادران عزیز و فرزند دلبندتان ، هدف کلینیک دکتر روشن است و تمامی پرسنل کلینیک دکتر روشن در صدد پوشاندن جامه ی عمل به این هدف می باشند. کلینیک زنان و زایمان دکتر روشن ، با فراهم کردن محیطی آرام و دلنشین ، لحظات خوشی را برای شما بانوان و مادران گرامی ، آرزومند است.

خدمات کلینیک زنان زایمان ما

  • انجام سونوگرافی با جدیدترین دستگاه به صورت کاملا رایگان
  • نمونه برداری و تست پاپ اسمیر و بررسی دقیق آن در اسرع وقت
  • نمونه برداری جهت زگیل تناسلی و تعیین ریسک سرطان
  • کولپوسکوپی و بررسی فوق تخصصی زخمهای مشکوک سرطانی
  • مراقبت های قبل و بعد بارداری
  • انجام کلیه اعمال زیبایی و لابیاپلاستی
  • لیزرهای تنگ کننده و روشن کننده و جوان ساز روز دنیا

شما می توانید برای مشاهده انواع خدمات و جراحی های لابیاپلاستی و نمونه های سفید کردن واژن و رضایتمندی بیماران می توانید از طریق آیکون اینستاگرام سمت چپ صفحه وارد صفحه کلینیک دکتر روشن شوید و یا برای تعیین وقت ویزیت با شماره های قرار داده شده تماس بگیرید.

آدرس:تهران ،خیابان شریعتی ، بالاتر از میرداماد ، نبش خیابان شواری، پلاک 44 ، طبقه اول، واحد1، کلینیک تخصصی فوق تخصصی زنان دکتر روشن

تماس جهت تعیین وقت ویزیت: 

22879840 -021

22879850 -021

09339195450

تیم پزشکی حرفه ای در کلینیک زنان ما

سرکار خانم دکتر مائده دستجردی

خانم دکتر مائده احمدی دستجردی

سرکار خانم دکتر زهرا کیایی پور

سرکار خانم دکتر دشتی

سرکار خانم دکتر مائده یوسفی

سرکار خانم دکتر امجدی پور

سرکار خانم دکتر مریم نادری

شما می توانید برای مشاهده انواع خدمات و جراحی های لابیاپلاستی و نمونه های سفید کردن واژن و رضایتمندی بیماران می توانید از طریق آیکون اینستاگرام سمت چپ صفحه وارد صفحه کلینیک دکتر روشن شوید و یا برای تعیین وقت ویزیت با شماره های قرار داده شده تماس بگیرید.