پماد برای جوش ناحیه تناسلی زنان

یکی از درمان های موجود برای رفع جوش های تناسلی استفاده از پماد برای جوش ناحیه تناسلی زنان است. جوش تناسلی در زنان از شیوع بالایی برخوردار است و درمان سریع و قطعی برای هر فردی از اهمیت بالایی برخوردار است.

باید در نظر داشته باشید که قطعی ترین و مطمئن ترین راه حل درمان این مشکل مراجعه به متخصص زنان و زایمان و تحت درمان ایشان بودن می باشد.اگر قصد استفاده از پمادی را هم دارید ضروریست آن را با پزشک زنان در میان بگذارید و بدون تجویز پزشک مصرف نکنید.

ما در این مقاله 5 پماد برای جوش ناحیه تناسلی زنان را بررسی میکنیم که هر یک را  در صورت نیاز باید تحت نظر پزشک زنان و متناسب با شرایطتان استفاده نمایید.هرگونه استعمال بدون تجویز میتواند عوارض جبران ناپذیری را به بار بیاورد پس هیچ یک از این 5 پماد را بدون مراجعه به متخصص زنان مصرف نکنید.

شما می توانید از طریق تلفن های تماس موجود در سایت با کلینیک دکتر روشن تماس حاصل نمایید و از مشاوره های رایگان بهترین متخصصین زنان و زایمان در جهت اطمینان خاطر یافتن سریعتر از شرایطتتان تا زمان مراجعه به کلینیک استفاده نمایید.

پماد برای جوش ناحیه تناسلی زنان

5 پماد برای جوش ناحیه تناسلی زنان

جوش در ناحیه تناسلی میتواند برای هر شخصی نگران کننده باشد و افراد در صورت مشاهده انها سریعا در پی درمان آن هستند.5 مورد از پمادهایی که برای جوش ناحیه تناسلی زنان مورد استفاده قرار میگیرید به شرح زیر می باشد.ضروریست استعمال هر یک از آنها تحت نظر و تجویز متخصص زنان و زایمان قرار بگیرد.زیرا هر پماد در هر شخصی عملکرد خاصی دارد و تشخیص اینکه چه پمادی برای شما موثر و بدون عارضه می باشد توسط متخصص امکان پذیر است.

1.پماد آلدرا برای جوش ناحیه تناسلی در زنان

پماد آلدرا یا همان ایمی کیمود یک پماد قوی است که منجر به افزایش ایمنی بدن شده و میتوواند به بهبود جوش تناسلی در زنان کمک کند.با این وجود باتوجه به اینکه این قرص می تواند عوارضی همچون قرمزی،خارش و حساسیت زا باشد باید حتما تحت نظر و مشورت متخصص زنان استعمال شود.پس از تایید پزشک افراد باید آن را بر روی جوش خود بمالند و 6 الی 10 ساعت بعد از استعمال آن را با آب و صابون بشویند.

2. پماد پودوفیلوکس برای جوش تناسلی در زنان

این پماد یکی دیگر از پمادهای موثر در درمان جوش ناحیه تناسلی زنان می باشد که مصرف آن نیز باید تحت نظر پزشک باشد.برخی پزشکان اولین مرحله از استعمال این پماد را خودشان برای بیمار انجام میدهند.

3. پماد فرمالدئید برای جوش ناحیه تناسلی

پزشکان گاهی اوقات از پماد فرمالدئید برای درمان و بهبود جوش های تناسلی استفاده می کنند.مصرف این پماد در دراز مدت تاثیر گذار است و میبایست با مشورت متخصص زنان و زایمان صورت پذیرد.

4. پماد سینکاتیشین برای جوش تناسلی در زنان

یکی از بهترین پماد برای جوش ناحیه تناسلی زنان میتوان پماد سینکاتیشین که از چای سبز تولید میشود نام برد.پزشکان اصولا این پماد را برای مصرف چهار ماه روزانه سه مرتبه استعمال تجویز مینمایند. به دلیل احتمال وجود عوارض جانبی همچون سوزش، قرمزی ،خارش و درد استفاده از این پماد حتما باید تحت نظر متخصص زنان و زایمان باشد.زیرا پزشکان بر حال شما مسلط هستند و در صورت بروز عوارض پماد متناسب با شرایطتات را برای شما تجویز مینمایند و از بروز عوارض تا حد قابل قبولی جلوگیری میکنند.

5. پماد  فلوروراسیل برای جوش ناحیه تناسلی

استفاده از این پماد به دلیل داشتن عوارض جانبی شدید و نامطلوب توسط متخصصین زنان کمتر توصیه میشود.

5 پماد برای درمان جوش تناسلی در زنان گفته شده هر یک مزایا و معایبی دارند که تشخیص آن توسط خود بیمار امکان پذیر نیست و اگر بدون تجویز پزشک انجام شود ممکن است عوارض شدیدی مشاهده شود.از این رو قبل از استفاده حتما با پزشک زنان مشورت نمایید.

 

پماد برای جوش ناحیه تناسلی زنان

 

علائم جوش تناسلی

بسیاری از افراد مبتلا به این ویروس در ابتدای ابتلا به بیماری هیچ علائمی را تجربه نمی کنند. در صورت بروز علائم معمولاً بین دو تا دوازده روز پس از تماس ظاهر می شوند.بعضی اوقات ممکن است علائم تا ماهها یا گاهی سالها پس از تماس با ویروس مشاهده نشوند.

علائم اولین عفونت می تواند لکه ها یا برجستگی های قرمز در اطراف ناحیه تناسلی باشد. اینها می توانند بسیار دردناک باشند. با گذشت زمان ، این تورم ها می توانند باز شوند و زخم ایجاد کنند که به تدریج روی آن پوسته می شوند و با بهبودی پوست جدید ایجاد می کنند.

علائم دیگر عبارتند از:

  • درد در داخل واژن
  • ترشحات واژن
  • تب
  • علائم شبیه آنفولانزا ، کمردرد ، سردرد
  • تورم خفیف غدد لنفاوی در کشاله ران ، زیر بغل و گردن

مراجعه به متخصص زنان و زایمان مطمئن و سریعترین درمان جوش تناسلی در زنان

اگر دچار جوش در ناحیه تناسلی خود شده و نگران هستید و همچنین به دنبال یافتن سریعترین و قطعی ترین راه حل برای رفع نگرانی برای این مشکل خود میباشید باید در اسرع وقت و به منظور جلوگیری از پیشرفت و سرایت آن به متخصص زنان و زایمان مراجعه نمایید.پس از مراجعه پزشک بدون اتلاف وقت همه ی آزمایشات لازم را برایتان تجویز مینماید و درمان را که ممکن است شامل تجویز پماد برای جوش ناحیه تناسلی زنان باشد را آغاز میکند.

پماد برای جوش ناحیه تناسلی زنان

شما می توانید از طریق تلفن های تماس موجود در سایت با کلینیک دکتر روشن تماس حاصل نمایید و از مشاوره های رایگان بهترین متخصصین زنان و زایمان در جهت اطمینان خاطر یافتن سریعتر از شرایطتتان تا زمان مراجعه به کلینیک استفاده نمایید.