عمل زیبایی دستگاه تناسلی زنان

عمل زیبایی دستگاه تناسلی زنان؛ با استفاده از تکنولوژی های نوین جراحی پلاستیک

زیبایی واژن در گذشته اهمیت چندانی میان بانوان نداشت و خانم‌ها بیشتر برای مشکلات واژن اقدام به عمل جراحی می‌کردند و نه به‌خاطر زیبایی.

امروزه برای افزایش اعتماد به نفس و افزایش کیفیت لذت جنسی، خانم‌هایی که به هر دلیلی ناحیه تناسلی‌شان دچار مشکلاتی شده که بر روی زیبایی آن تاثیر می‌گذارد، با استفاده از تکنولوژی‌های نوین پزشکی اقدام به جراحی واژن می‌کنند که شامل حذف لابیاها، تنگ کردن واژن، برطرف سازی تیرگی و مواردی از این قبیل است. عمل زیبایی دستگاه تناسلی زنان حتما باید تحت نظر متخصصین با تجربه و با مهارت لابیاپلاستی انجام گیرد تا شاهد هیچ مشکلی در این زمینه نباشیم.

عمل زیبایی دستگاه تناسلی زنان

هدف از عمل زیبایی دستگاه تناسلی زنان چه چیزی می‌تواند باشد؟

عمل زیبایی دستگاه تناسلی زنان نمی‌تواند بدون هدف باشد. برخی از بانوان از شکل ظاهری واژن خود رضایت ندارند و به‌خاطر همین در هنگام برقراری رابطه جنسی نمی‌توانند لذت کافی را ببرند و حتی در هنگام ادرار کردن نیز ممکن است دچار مشکلاتی همچون انحراف ادرار و بیماری‌های دیگر شوند که در چنین شرایطی بهتر است عمل واژن انجام گیرد.

هدف دیگر جراحی زیبایی اندام تناسلی زنان، ایجاد تغییراتی مثبت در لابیاهای خارجی و یا بخش داخلی واژن، کلیتوریس و مواردی از این قبیل می‌باشد که باید تحت نظر پزشکان انجام گیرد.

یکی از مواردی که باعث تغییراتی در واژن می‌شود زایمان است که برخی از بانوان آن را تجربه می‌کنند. معمولا پس از زایمان و یا حتی بیماری‌های دیگر، ناحیه داخلی واژن بزرگ‌تر از حد معمول می‌شود که در چنین شرایطی فرد مورد نظر نمی‌تواند رابطه جنسی خوبی برقرار کند که در این صورت باید اقدام به تنگ کردن واژن نماید.

مورد دیگر به بزرگ بودن لابیاهای واژن مربوط می‌شود که در چنین شرایطی علاوه بر کاهش لذت جنسی، فرد ممکن است احساس درد در حین رابطه کرده و یا حتی در انجام فعالیت‌های سنگین نیز احساس ناراحتی در ناحیه تناسلی خود کند که با حذف لابیاها مشکل برطرف خواهد شد.

در مواردی دیده شده که اندازه لابیاهای واژن یکسان نیستند و ظاهر بدی به ناحیه‌ تناسلی بانوان بخشیده‌اند که در این صورت برای ایجاد تقارن لابیاها باید عمل زیبایی با استفاده از لیزر، روش‌های الکتریکی و یا تیغ جراحی انجام گیرد. به‌طور کلی هر فرد با هدفی مشخص اقدام به انجام زیبایی واژن خواهد کرد که بخش بزرگی از آن توسط لیزر انجام می‌گیرد.

از رفع تیرگی‌های واژن گرفته تا حذف لابیاها و سایر عمل‌های ناحیه تناسلی بانوان. در کل شما قبل از اقدام برای عمل زیبایی واژن بهتر است هدف خود از این عمل جراحی را با پزشک زنان در میان بگذارید و با او در رابطه با این موضوع طی چند جلسه مشاوره کنید.

شما اگر جزو افرادی هستید که قصد بهبود بخشی به ظاهر واژن خود را دارید، بهتر است این مطلب را تا انتها مطالعه کرده تا در آن با هدف کلی عمل زیبایی واژن، افرادی که مجاز به انجام این عمل جراحی هستند، نحوه عمل جراحی زیبایی واژن و تاثیر آن در اعتماد به نفس بیشتر آشنا شوید.

 

دختران و زنانی که مجاز به جراحی زیبایی اندام تناسلی هستند.

یکی از موارد مهمی که هم مراجعه‌کنندگان و هم پزشکان برای عمل زیبایی واژن باید به آن توجه نمایند، سن مجاز برای انجام این نوع عمل جراحی است.

دختران زیر 18 سال و خانم‌های بالای 50 سال تنها در صورت ضرورت و نه صرفاً زیبایی باید اقدام به عمل زیبایی ناحیه تناسلی کنند چرا که ممکن است مشکلات جدی پس از عمل جراحی به‌وجود آید. از جمله این‌که واژن دختران تا سن 18 سال در حال رشد بوده و نتیجه عمل را تغییر خواهد داد و در زنان بالای 50 سال نیز ممکن است ناحیه جراحی شده در واژن بهبود پیدا نکند و یا بهبودی آن به کندی صورت پذیرد.

 

در رابطه با این‌که چه خانم‌هایی مجاز به جراحی زیبایی اندام تناسلی هستند باید گفت کسانی که در سن بین 18 تا 50 سال بوده و از سلامتی روحی و جسمی کاملی برخوردارند. انجام عمل زیبایی واژن در دوره بارداری مجاز نیست و حتی آن دسته از خانم‌های که دچار مشکلات قلبی، ایدز و سرطان هستند نیز نباید این عمل جراحی را انجام دهند. برای آن که مشخص گردد آیا فرد مورد نظر شرایط لازم برای انجام عمل زیبایی واژن را دارد یا نه، بهتر است نزد پزشک زنان رفته تا ناحیه تناسلی و همین‌طور سابقه بیماری فرد مورد بررسی قرار بگیرد.

خانم‌ها در روز عمل ناحیه تناسلی، باید بدون هیچ‌گونه ترس و نگرانی در مطب حاضر شده تا نتیجه عمل رضایت بخش باشد. استرس و اضطراب، ترس و افسردگی می‌تواند نتیجه منفی بر روی عمل زیبایی واژن داشته باشد که در چنین شرایطی گاهاً فرد به روان‌پزشک ارجاع داده خواهد شد.

متخصص زنان باید فرد را با مزایا و همچنین ریسک فاکتورهای عمل زیبایی دستگاه تناسلی زنان آشنا کرده تا عمل با موفقیت بیشتری انجام گیرد. قبل از انجام عمل جراحی واژن اگر دارویی مصرف می‌کنید، مشکلات و بیماری‌های خاصی دارید، حتما پزشک را نسبت به این موضوع آگاه سازید تا مشکلی برایتان به‌وجود نیاید.

 

عمل زیبایی دستگاه تناسلی زنان با لابیاپلاستی و واژینوپلاستی

دو مورد از مهم‌ترین و رایج‌ترین عمل زیبایی واژن که زنان اقدام به انجام آن می‌کنند عمل لابیاپلاستی و واژینوپلاستی است. هر دوی این جراحی‌ها برای عملکرد بهتر ناحیه تناسلی و همچنین بهبود ظاهری آن انجام می‌گیرند. در واقع عمل لابیاپلاستی برای تغییر شکل و اندازه لابیاهای بیرونی واژن انجام گرفته و جزو عمل‌های زیبایی است که برخی از زنان به‌خاطر بزرگ بودن لابیاها و یا نامتقارن بودن آن انجام می‌دهند.

با حذف لابیاهای اضافه واژن، فرد احساس راحتی و آرامش بیشتری بعد از بهبودی عمل جراحی خواهد داشت و می‌تواند به راحتی فعالیت‌های ورزشی از جمله پیاده‌روی، دوچرخه سواری و… را انجام داده و یا از لباس‌های زیر تنگ که قبلا قادر به استفاده از آن نبود نیز استفاده نماید.

یکی از عمل‌های دیگر زیبایی ناحیه تناسلی به عمل واژینوپلاستی مرتبط می‌شود که بر خلاف عمل لابیاپلاستی در داخل واژن انجام می‌گیرد. گاهی به‌خاطر مواردی همچون زایمان، تغییرات هورمونی، بروز برخی بیماری‌ها، افزایش سن و مواردی از این قبیل ناحیه داخلی واژن دچار تغییرات منفی خواهد شد که برای بازسازی و اصلاح آن نیاز به عمل جراحی واژینوپلاستی است. انجام عمل واژینوپلاستی در زنان باعث عملکرد جنسی بهتر در آن‌ها شده و حتی شریک جنسی این افراد نیز از رابطه رضایت بیشتری خواهند داشت.

هر دو عمل جراحی یعنی لابیاپلاستی و واژینوپلاستی صرفاً برای زیبایی بیشتر واژن انجام داده می‌شوند و افرادی که قصد انجام این دو عمل جراحی در ناحیه تناسلی را دارند ابتدا باید با متخصصین این حوزه صحبت کرده تا اقدامات لازم با ارزیابی و بررسی کامل واژن انجام گیرد.

انجام عمل لابیاپلاستی و واژینوپلاستی در برخی از بانوان ضروری نیست که قطعا در چنین شرایطی پزشک زنان موضوع را قبل از جراحی بازگو خواهد کرد. نکته دیگر این‌که هر دوی این عمل‌ها جزو عمل‌های نسبتا حساس و پیچیده هستند و باید توسط پزشکان جراح باتجربه و ماهر انجام گیرند تا شاهد بروز هیچ‌گونه عوارضی پس از عمل نباشیم.

 

مشاهده تصاویر جراحی زیبایی اندام تناسلی زنان قبل و بعد از عمل

مشاهده تصاویر جراحی زیبایی اندام تناسلی زنان گاه کمک کننده است و گاهی هم نه. بسیاری از افراد با مشاهده تصاویر قبل و بعد از عمل جراحی اشتیاق بیشتری به انجام عمل پیدا می‌کنند و برخی از افراد نیز با مشاهده تصاویر ممکن است دچار ترس و نگرانی بیشتر شده و از انجام عمل جراحی زیبایی ناحیه تناسلی خودداری کنند.

افرادی که دچار مشکلات جدی در ناحیه تناسلی خود شده‌اند و به‌خاطر ترس از جراحی اقدامی برای درمان انجام نمی‌دهند، ممکن است پزشک تصاویری از جراحی واژن و بهبودهای حاصل شده در اختیار فرد قرار داده و به او کمک کند تا از ترس و نگرانی قبل از عمل کاسته شود.

با جستجویی ساده در سطح اینترنت برای موضوع تصاویر جراحی زیبایی اندام تناسلی زنان، با تصاویر مختلفی روبرو می‌شوید که برخی از آن‌ها واقعی و برخی نیز غیر واقعی هستند. تصاویر واقعی از عمل زیبایی واژن توسط پزشکان معتبر منتشر شده و ما شاهد تغییرات معقول و مثبت در واژن هستیم که به زیبایی بیشتر آن افزوده است.

از تغییرات لبه‌های بیرونی واژن و یا لبه‌های داخلی واژن، همگی در تصویر قابل مشاهده است و گاهی حتی تصاویر قبل و بعد از رفع تیرگی واژن نیز منتشر می‌شود که شما می‌توانید میزان تغییرات را بسنجید و سپس برای انجام عمل زیبایی ناحیه تناسلی اقدام کنید.

تصاویر جراحی زیبایی اندام تناسلی زنان قبل و بعد از عمل برای مشاهده میزان تغييرات امری مهم هستند و شما اگر می‌خواهید تصاویر واقعی نتایج قبل و بعد از عمل را مشاهده کنید، بهتر است از پزشک متخصص درخواست کنید تا تصاویر واقعی را به شما نشان دهد زیرا همان‌طور که گفته شد متاسفانه بسیاری از افراد اقدام به تغییرات دستی از طریق فتوشاپ بر روی نتایج جراحی عمل زیبایی واژن کرده که این کار افراد را گمراه خواهد کرد چرا که نتایج واقعی سفید شدن واژن، تنگ شدن واژن و یا حذف لابیاها چیزی به غیر از تصاویر منتشر شده در فضای مجازی است.

 

عمل زیبایی دستگاه تناسلی زنان با کوچک کردن واژن

عمل‌های ناحیه تناسلی زنان شامل موارد مختلفی می‌شود که یکی از آن‌ها تنگ کردن واژن برای افزایش زیبایی بصری و افزایش میزان لذت جنسی میان مرد و زن است. روش‌های مختلفی برای تنگ کردن واژن به غیر از جراحی وجود دارد که اغلب غیر واقعی هستند و یا تغییرات کمی در تنگی واژن ایجاد می‌کنند از این جهت شما به‌جای استفاده از درمان‌های بدون پایه علمی، بهتر است تحت نظر پزشکان متخصص و ماهر اقدام به تنگ کردن واژن با روش‌های جراحی کنید. از برش دیواره‌های واژن گرفته تا کاهش قطر واژن همگی جزو عمل‌های زیبایی واژن هستند که تحت نظر پزشکان باتجربه انجام خواهد گرفت.

متاسفانه روش‌های بدون پایه علمی برای تنگ کردن واژن به منظور زیبایی بیشتر به صورت گسترده تبلیغ می‌شود که شامل مصرف انواع قرص‌های تنگ کننده، ژل‌های تنگ کننده، خوراکی‌ها و یا گیاهان دارویی و یا برخی دستگاه‌های الکترونیکی برای تنگ کردن واژن است که صرفاً با هدف سودجویی به فروش می‌رسد و از نظر علمی هیچ تاثیر مثبتی بر روی تنگ شدن واژن نخواهد داشت.

از این رو برای آن که سلامتی شما به خطر نیافتد، بهترین اقدام مراجعه به متخصص زنان است تا به‌طور دقیق و کامل واژن بررسی شده و بهترین روش جراحی برای تنگ کردن آن به صورت دائمی انتخاب شود.

بسیاری از مسائل زناشویی که موجب بروز اختلاف بین زوجین می‌شود به مشکلات جنسی ارتباط دارد و در این میان بسیاری از مشکلات از عدم زیبایی ناحیه تناسلی بانوان ناشی می‌شود. زمانی که خانم‌ها عمل زیبایی واژن انجام دهند، هم خود و هم همسرانشان رابطه جنسی قوی‌تر و باکیفیت‌تری را تجربه خواهند کرد و این باعث می‌شود از اختلافات آن‌ها در رابطه با این موضوع کاسته شود. شما اگر احساس می‌کنید ناحیه تناسلی‌تان تنگی خود را از دست داده و این باعث مشکلاتی در زندگی مشترک شده، حتما با متخصص زنان صحبتی داشته باشید.

 

تقویت جذابیت بصری ناحیه تناسلی زنان با جراحی زیبایی

در روابط زناشویی، جذابیت بصری ناحیه تناسلی تاثیر فوق‌العاده‌ای بر روی افزایش لذت جنسی دارد و از طرفی هم اعتماد به نفس خانم‌ها افزایش پیدا خواهد کرد. واژن بر اثر افزایش سن، تغییرات هورمونی، زایمان، فشار و مواردی از این قبیل دچار تغییرات منفی خواهد شد و ممکن است لابیاها بیش از حد بزرگ باشند، تقارن نداشته باشند، واژن دچار تیرگی شود و یا از تنگ شدن آن کاسته شود که در چنین مواقعی هم برای رفع مشکلات و هم برای افزایش حداکثری جذابیت بصری، می‌توان از جراحی زیبایی واژن استفاده کرد.

جهت تقویت زیبایی ناحیه تناسلی بانوان از روش‌های مختلفی و با در نظر گرفتن عامل کاهش جذابیت واژن استفاده می‌شود که شامل لیفتینگ لب‌های واژن، کاهش حجم لابیاها، کاهش چربی واژن یا لیپوساکشن، روش‌های ترمیمی با لیزر و یا برش‌های جراحی است استفاده می‌شود.

نکته مهم این که برای گرفتن نتیجه عالی از عمل زیبایی واژن بهتر است تمامی مراحل آن تحت نظر پزشکان زبده انجام گرفته و به مراقبت‌های بعد از عمل جراحی نیز توجه شود. در نهایت به همان اندازه که انجام عمل زیبایی واژن اهمیت زیادی دارد، رعایت دستورالعمل‌های لازم برای جلوگیری از بروز مجدد مشکلاتی که موجب کاهش زیبایی واژن و یا تیرگی آن می‌شوند امری حیاتی و مهم است.

 

عمل زیبایی دستگاه تناسلی زنان چقدر در بهبود اعتماد به نفس تاثیر دارد؟

شاید فکر کنید ناحیه تناسلی نقش زیادی در کاهش اعتماد به نفس بانوان ندارد در صورتی که اصلا این‌طور نیست بلکه تعداد زیادی از زنان به‌خاطر مشکلاتی که باعث عدم زیبایی واژن شده، اعتماد به نفسشان کاهش پیدا می‌کند که در چنین شرایطی باید پیگیری‌های لازم برای انجام جراحی زیبایی اندام تناسلی انجام گیرد.

در کل رضایت از بدن و سلامت جسمی، ارتباط روانی مستقیمی بر روی افراد داشته و طبق تجربه، بسیاری از خانم‌ها به‌خاطر مشکلات ناحیه تناسلی دچار بیماری‌های روحی روانی از جمله اضطراب و افسردگی می‌شوند.

اگر شما جزو آن دسته از خانم‌هایی هستید که به هر علتی از اندام تناسلی خود رضایت کافی نداشته و این مورد از نظر روانی روی شما تاثیر گذاشته است، بهترین اقدام صحبت کردن طی چند جلسه با متخصصین زنان و زیبایی است. با برطرف شدن مشکل دستگاه تناسلی، خانم‌ها احساس جنسی بهتری با شریک خود خواهند داشت و این در دراز مدت بر روی افزایش اعتماد به نفس آن‌ها تاثیرگذار خواهد بود.

شایان ذکر است که برخی از مشکلات مربوط به ناحیه‌ تناسلی هیچ نیازی به عمل جراحی ندارند و تنها با استفاده از تغذیه مناسب، رعایت دستورالعمل‌های پزشکی، مشاوره‌ روانی و یا ورزش‌ کردن برطرف خواهند شد.

سخن پایانی

(عمل زیبایی دستگاه تناسلی زنان) موضوع کلیدی در این مبحث بود که مفصلا به آن پرداخته شد چرا که بسیاری از خانم‌ها تصمیم به انجام عمل زیبایی ناحیه تناسلی خود به منظور افزایش زیبایی، افزایش لذت جنسی و افزایش اعتماد به نفس خود دارند.

در کل برای بررسی واژن و انجام عمل زیبایی بهتر است از روش‌هایی که توسط رسانه‌های مختلف تبلیغ شده و پایه و اساسی ندارند خودداری کرده و این کار را نزد متخصصین حرفه‌ای انجام دهید.

در این بخش از مطالب ما هدف از عمل زیبایی دستگاه تناسلی زنان را برایتان شرح داده و به موضوعات مهم دیگری پرداختیم که شامل دختران و زنانی که مجاز به جراحی زیبایی اندام تناسلی هستند، عمل زیبایی دستگاه تناسلی زنان با لابیاپلاستی و واژینوپلاستی، مشاهده تصاویر جراحی زیبایی اندام تناسلی زنان قبل و بعد از عمل، عمل زیبایی دستگاه تناسلی زنان با کوچک کردن واژن، تقویت جذابیت بصری ناحیه تناسلی زنان با جراحی زیبایی می‌شد. به جز تمامی این‌ها، گفته شد که عمل زیبایی دستگاه تناسلی زنان چقدر در بهبود اعتماد به نفس افراد موثر است.