عمل زیبایی واژن در خارج

عمل زیبایی واژن در خارج، بهترین انتخاب برای بهترین نتیجه

بانوانی که از ظاهر واژن خود رضایت کافی ندارند قصد انجام عمل در این ناحیه را دارند، دو راه در اختیارشان قرار دارد می‌توانند در ایران و یادر خارج از کشور اقدام به انجام عمل جراحی نمایند. شما باید مراکزی را انتخاب نمایید که دارای پزشکان متخصص و با تجربه‌ای هستند دارای اهمیت بالاتری در مقایسه با این دارد که در داخل کشور این کار را انجام می‌دهید و یا خارج از کشور.

عمل زیبایی واژن در خارج با تجهیزات و تکنولوژی‌های پیشرفته‌تری انجام می‌گیرد و احتمال بروز عوارض پس از جراحی کمتر است. عمل زیبا کردن واژن در تمامی کشورها انجام می‌شود و شما می‌توانید برای این‌کار به کشورهایی همچون انگلیس، آلمان، آمریکا، کانادا و یا فرانسه بروید تا بهترین نتیجه را از عمل جراحی بگیرید.

عمل زیبایی واژن در خارج

عمل زیبایی واژن در خارج بهتر است یا ایران؟

تصور افراد این است که در خارج از کشور پزشکان تسلط بیشتری بر روی عمل‌های زیبایی واژن مانند لابیاپلاستی دارند و همین‌طور با استفاده از تجهیزات پیشرفته‌تری این عمل را انجام می‌دهند به همین خاطر سعی میکنند در اولین فرصت اقدامات لازم برای سفر خود را فراهم نمایند.

در خصوص این‌که عمل زیبایی واژن در خارج بهتر است یا ایران باید گفت نه فقط عمل زیبایی واژن بلکه هر عمل جراحی دیگر اگر تحت نظر پزشکان مجرب و با استفاده از تجهیزات به‌روز و پیشرفته انجام گیرد، قطعا نتیجه بهتری از عمل حاصل شده و شما چه در داخل و چه خارج از ایران باید به دنبال پزشکانی با سابقه بالای عمل زیبایی بگردید تا بتوانید بهترین نتیجه را از آن بگیرید.

 

چیزی که باعث می‌شود برخی از بانوان برای انجام عمل زیبایی‌واژن به کشورهای دیگر مسافرت کنند کیفیت خدمات پزشکی در دیگر کشورهاست. به جز این مورد، مواردی همچون قیمت، تجربه پزشکان و مواردی از این قبیل نیز در مهاجرت افراد برای عمل جراحی واژن نقش اساسی دارد. در برخی مواقع فردی که قصد عمل جراحی خاصی در ناحیه واژن داشته باشد و یا دچار بیماری‌های جدی واژن شده باشد، پزشکان ایرانی توصیه خواهند کرد که فرد برای ادامه پروسه درمان نزد پزشکانی در خارج از کشور برود.

 

مورد دیگری که موجب شده افراد کشورهای خارجی را برای عمل جراحی زیباسازی واژن انتخاب کنند محدودیت برخی از قوانین برای عمل زیبایی واژن است. به جز این، تعداد پزشکانی که در داخل کشور در بخش عمل جراحی زیبایی‌واژن فعالیت دارند کمتر از سایر کشورهاست و گاهی شاید هزینه خدمات بالا موجب مهاجرت افراد برای عمل جراحی واژن در خارج از کشور شود.

در کل افراد باید مراکزی را انتخاب کنند که با رعایت تمامی استانداردهای بهداشتی اقدام به انجام این نوع عمل جراحی کرده و در این بین شرایط فردی نیز برای جراحی واژن باید در نظر گرفته شود که در این خصوص بهترین کار مشورت با پزشکان این حوزه است.

 

آیا عمل زیبایی واژن در خارج همانند ایران انجام می‌شود؟

برخی از عمل‌های زیبایی واژن که در خارج و داخل کشور انجام می‌گیرد با یکدیگر یکسان بوده و تنها از نظر تجهیزات ممکن است کشورهای دیگر با کشورمان تفاوت داشته باشند.

معمولا زنان با اهداف مختلفی قصد انجام عمل جراحی واژن را دارند که شامل زیبایی بیشتر واژن، تنگ کردن واژن، حذف لابیاها و یا برطرف سازی سایر مشکلات این ناحیه است که تمامی این‌ها باید توسط جراحان پلاستیک متخصص در این زمینه انجام گیرد. معمولا در خارج از کشور روش‌های متعددتری برای زیباسازی ظاهر واژن به‌کار گرفته می‌شود و گاهی حتی در میان تجهیزاتی که آن‌ها برای این عمل جراحی استفاده می‌کنند تفاوت‌های زیادی با تجهیزات داخل کشور وجود دارد.

انجام عمل زیبایی‌واژن در کشورهای دیگر همانند ایران با استفاده از تیغ جراحی، لیزر و یا روش‌های الکتریکی انجام گرفته و بانوان باید مرحله بازگشت به فعالیت‌های عادی روزمره خود را در هر عمل جراحی طی کنند.

برخی از بانوان که دوستان یا آشنایان آن‌ها در داخل کشور عمل جراحی واژن انجام داده و از نتیجه عمل رضایت کافی نداشته‌اند بر این باورند که متخصصین مجرب‌تری در خارج از کشور وجود دارد که این باوری غلط است و این مورد باید از ابعاد مختلف سنجیده شود از جمله این‌که ممکن است فرد مورد نظر پزشک خوبی را برای جراحی زیبایی واژن انتخاب نکرده باشد و به‌ همین‌ خاطر نتیجه مثبتی از عمل زیبایی‌واژن حاصل نخواهد شد.

پروسه عمل زیبایی واژن در خارج از کشور با کمک گرفتن از تجهیزات پیشرفته رادیوفرکانسی و لیزرهای پیشرفته انجام می‌گیرد به نحوی که گاها در داخل کشور امکان استفاده از این نوع تجهیزات برای انجام عمل جراحی واژن وجود ندارد.

در کل مهم‌ترین مسئله‌ای که باعث شده افراد عمل زیباسازی واژن در خارج از کشور را ترجیح دهند، فناوری‌های پیشرفته‌ای است که در این کشورها استفاده شده و باعث می‌شود افراد دچار عوارض کمتری بعد از اتمام جراحی شوند و در پاسخ به سوال این که عمل جراحی واژن در خارج از کشور همانند کشور ما انجام می‌گیرد باید گفت در برخی موارد بله و در برخی موارد هم نه یعنی گاهی طی کردن پروسه جراحی نیازی به تجهیزات پیشرفته و فناوری جدید نیست و افراد پروسه مشابهی را باید برای جراحی طی کنند و گاهی هم به‌خاطر کمبود تجهیزات و فناوری در داخل کشور، افراد نمی‌توانند عمل‌های خاصی را در ناحیه تناسلی انجام دهند.

 

طریقه عمل زیبایی واژن در خارج از کشور چگونه است؟

عمل جراحی زیبایی‌واژن نیازمند پزشک ماهر است و این جزو مهم‌ترین اصلی است که بانوان باید به آن توجه کنند. به جز این، طریقه عمل زیبایی واژن نیز جزو مواردی است که گاهی باید توسط فرد انتخاب شود و گاهی هم پزشک تعیین می‌کند که بهترین روش عمل برای فرد چیست.

برای داشتن عملی موفق در ناحیه تناسلی باید آمادگی کامل از نظر جسمی و روحی در این زمینه داشت و تجربه نشان داده آن دسته از خانم‌هایی که هم از نظر جسمی و هم روحی روانی با آمادگی کامل برای عمل زیبایی‌واژن اقدام می‌کنند دچار عوارض کمتری در این زمینه خواهند شد. طریقه عمل زیبایی واژن در خارج از کشور تقریبا مشابه با کشور خودمان است و باید مراحل زیر طی شود.

 

  1. یافتن جراح زیبایی واژن با تجربه بالا

شاید یافتن متخصصین ماهر در زمینه جراحی زیبایی واژن در داخل کشور کاری ساده باشد اما این کار در خارج از کشور کمی دشوار است زیرا اغلب شناخت کافی از کشورهای دیگر نداشته و بهترین کار استفاده از تجربیات دیگران در زمینه عمل جراحی زیبایی واژن در خارج از کشور است.

 

  1. کسب اطلاعات کافی در زمینه جراحی زیبایی واژن

قبل از هرگونه اقدام برای انجام عمل زیبایی‌واژن، باید اطلاعات کافی در این زمینه داشته و با تمامی معایب و مزایای این عمل جراحی آشنایی پیدا کرده باشید. به این منظور شما می‌توانید از مطالب قبلی ما استفاده کرده و یا جستجوی ساده‌ای در اینترنت در این زمینه داشته باشید.

 

  1. صحبت کردن با جراح منتخب

بعد از یافتن متخصص مورد نظر برای جراحی واژن در خارج از کشور شما باید با او مشورت کنید و تمامی انتظارات خود از عملی که قصد انجام آن را دارید به پزشک بگویید. پزشک متخصص ممکن است در ابتدا واژن را مورد بررسی قرار داده و توصیه‌های لازم را به شما بدهد که باید مطابق با آن عمل شود.

 

  1. طی کردن پروسه عمل جراحی

در این مرحله که فرد آمادگی کاملی برای عمل زیبایی‌واژن پیدا کرد، پزشک با استفاده از دستگاه لیزر یا تیغ جراحی اقدام به انجام عمل خواهد کرد که بسته به نوع عمل، ممکن است چند دقیقه تا چند ساعت زمان ببرد. در این مرحله برای عمل‌های جزئی و کوچک واژن معمولا ناحیه مورد نظر را بی‌حس می‌کنند اما برای عمل‌های پیچیده و سنگین نیاز به بیهوشی است.

 

  1. مراقبت‌های بعد از عمل زیبایی واژن

پس از آن که پزشک عمل زیبایی‌واژن را با موفقیت به پایان رساند چیزی که بسیار اهمیت دارد، مراقبت‌های لازم از جمله رعایت موارد بهداشتی، مصرف داروها و مواردی از این قبیل است که برای جلوگیری از هرگونه عفونت، ورم بیشتر و یا درد ناحیه تناسلی استفاده می‌شود.

 

تکنولوژی جدید در جراحی زیبایی واژن در کشورهای خارجی

پیشرفت تکنولوژی در خارج از کشور برای انجام عمل‌های جراحی مختلف از جمله عمل زیبایی‌واژن آنقدر گسترده بوده که حتی در برخی از موارد ربات‌ها به‌جای انسان برخی از عمل‌های جراحی را بدون کوچک‌ترین خطا انجام می‌دهند.

روش سنتی عمل جراحی واژن با استفاده از تیغ جراحی انجام می‌شد اما حالا برای آن که فرد مراجعه کننده درد کمتری را احساس کرده و تجربه رضایت بخشی از عمل جراحی داشته باشد، از روش‌هایی همچون لیزر co2 حتی در داخل کشور نیز استفاده می‌شود.

با کمک گرفتن از این تکنولوژی می‌توان با قدرت و فرکانس مشخصی اقدام به انجام عمل زیبایی ناحیه تناسلی کرد که برای حذف بافت‌های واژن نیز گزینه عالی محسوب می‌شود. از روش لیزر نه فقط برای زیباسازی واژن بلکه برای عمل‌های غیر زیبایی همچون خشکی در ناحیه تناسلی و یا جلوگیری از ترشحات زیاد نیز استفاده خواهد شد.

تکنولوژی‌های جدید عمل زیبایی‌واژن تنها محدود به لیزر و روش‌های الکتریکی که در داخل کشور نیز از آن استفاده می‌شود نیست بلکه گاهی از روش‌هایی همچون هیدروآبلاژ و یا اسکرابینگ نیز در این زمینه استفاده شده تا بافت‌های غیرضروری واژن حذف گردد.

با استفاده از تکنیک‌های پیشرفته جهت زیبایی‌واژن، ساختار داخلی واژن در بهترین حالت و با قدرت بیشتری بازسازی شده و همین‌طور پروسه آن با دقت و جزئیات بیشتری انجام می‌گیرد.

کشورهایی اروپایی که از پیشرفته‌ترین فناوری جهت زیبایی‌واژن استفاده می‌کنند، که شما برای انجام جراحی‌های دقیق و با کیفیت بالا توسط این تجهیزات می‌توانید به کشورهای ذکر شده سفر کرده و کلینیک‌های تجهیز شده به فناوری نوین و پیشرفته را برای عمل زیبایی‌واژن پیدا کنید.

 

مقایسه قیمت عمل زیبایی واژن در خارج و داخل

مسئله‌ای که قطعا تمامی افراد با هدف عمل زیبایی واژن در خارج با آن مواجه هستند به قیمت آن مرتبط می‌شود. برای آن که ظاهر واژن بهبود پیدا کرده و یا از مشکلات آن کاسته شود، در داخل و خارج از کشور شما باید هزینه‌های مختلفی را پرداخت نمایید.

در داخل کشور مواردی همچون نوع تجهیزات مورد استفاده در عمل زیبایی‌واژن، مدت زمان و مراحلی که باید در این عمل طی شود، تجربه و تخصص پزشک جزو موارد موثر در قیمت عمل زیبایی‌واژن هستند که چیزی در حدود ۵ تا ۲۰ میلیون تومان و گاهی بیشتر است.

معمولا در شهرهای کوچک هزینه جراحی‌های ناحیه تناسلی پایین می‌باشد اما در شهرهای بزرگی مثل تهران، اصفهان، مشهد، تبریز، شیراز و… قطعا هزینه عمل زیبایی‌واژن بیشتر خواهد بود و با استفاده از تجهیزات پیشرفته‌تری نیز انجام می‌گیرد.

قیمت عمل جراحی واژن در خارج از کشور نیز وابسته به کشوری است که قصد انجام عمل در آن را دارد. معمولا هزینه عمل جراحی در کشورهای خارجی از ۸ هزار دلار شروع شده و وابسته به نوع عمل زیبایی و مدت زمانی که برای آن صرف می‌شود افزایش پیدا می‌کند. در کل هزینه‌های عمل در بیرون از ایران چیزی بالاتر از ۱۰ میلیون تومان برای عمل‌های جزئی ناحیه تناسلی است.

معمولا چیزی که باعث می‌شود قیمت عمل جراحی در کشورهای خارجی بیش از حد معمول شود، هزینه‌های اقامت و سفر به این کشورها و همین‌طور مراقبت‌هایی است که در همان کشور باید بعد از جراحی زیبایی واژن انجام گیرد. اگر شما قصد سفر برای عمل زیبایی واژن در خارج از کشور را دارید تمامی جوانب و هزینه‌ها را در نظر بگیرید.

 

تفاوت‌‌های عمل زیبایی واژن در خارج و ایران

در گذشته اهمیت زیادی به جراحی‌های زیبایی ناحیه تناسلی در بانوان داده نمی‌شد اما حالا برای داشتن رابطه پایدار و حس رضایت کامل از رابطه جنسی، بسیاری از خانم‌ها چه در داخل و چه در خارج از کشور اقدام به عمل جراحی زیبایی واژن می‌کنند.

اگر بخواهیم تفاوت‌‌های عمل زیبایی واژن در خارج از کشور را با کشور خود مقایسه کنیم، باید بگوییم که معمولا در کشورهای پیشرفته، این عمل با استفاده از تجهیزات بسیار پیشرفته و شرایط عالی انجام می‌شود اما در داخل کشور با محدودیت‌هایی مواجه هستیم که انجام عمل زیبایی‌واژن با استفاده از تجهیزات نه چندان پیشرفته انجام می‌پذیرد.

 

عمل جراحی زیبایی‌واژن در ایران و در مقایسه با کشورهای دیگر پدیده‌ای نسبتا نوظهور است که بیشتر زنان اطلاعات زیادی در رابطه با آن ندارند و همچنین از نظر فرهنگی نیز تفاوت‌‌های زیادی در رابطه با این مسئله وجود دارد به‌گونه‌ای که در کشورهای خارجی مردم با فرهنگ عمومی بازتر با این قضیه برخورد می‌کنند در صورتی که در کشور ما این‌طور نیست و برخی از زنان با توجه به فرهنگ عمومی و باوری که دارند، بیشتر برای مشکلات جدی واژن تن به عمل جراحی می‌دهند و نه صرفاً برای زیبایی.

خیلی از مواقع زمانی که صحبت از عمل زیبایی واژن در خارج می‌شود، منظور عمل پرینورافی است. پرینورافی شامل تکنیک‌های به‌خصوص عمل واژن است که می‌تواند دهانه ورودی واژن را تنگ کند. به میان دو راه یعنی  ناحیه ای که بین واژن و مقعد است در آنجا اگر مشکلی بر اثر تصادف، سقوط یا پارگی‌ها بر اثر جراحی‌های قبلی وجود داشته باشد نیز توسط پرینورافی ترمیم خواهد شد. بهتر است بدانید که عمل پرینورافی برای تنگ کردن ورودی واژن در افراد باکره هم ممکن می باشد.

مزایا و معایب جراحی زیبایی واژن در کلینیک های خارجی

مزایای جراحی زیبایی‌واژن در کلینیک‌های خارجی این است که افراد با اطمینان بیشتر و با استفاده از روش‌های پیشرفته‌تر اقدام به انجام این عمل می‌کنند ولی از آن طرف برای این‌کار هزینه نسبتا بالایی باید صرف کنند.

چرا که هزینه‌های اقامت و مهاجرت و مواردی از این قبیل نیز به هزینه جراحی اضافه می‌شود. از مزیت‌های جراحی زیبایی ناحیه تناسلی در داخل کشور نیز هزینه پایین‌تر آن و یافتن پزشکان با تجربه است در صورتی که احتمالا افراد با عدم شناختی که از پزشکان کشورهای دیگر دارند، نتوانند پزشک خوبی را برای عمل واژن در خارج از کشور پیدا کنند.

در کل اگر عمل زیبایی‌واژن به درستی و بدون مشکل خاصی طی شود، افراد رضایت جنسی بیشتری را شاهد خواهند بود، ناحیه تناسلی آن‌ها زیباتر از قبل می‌شود و اگر بیماری یا مشکلی در ناحیه تناسلی دارند نیز درمان خواهد شد. البته عمل زیباسازی واژن عوارض و معایبی نیز دارد که از جمله آن می‌توان به احتمال عفونت و یا درد زیاد اشاره داشت که با رعایت دستورالعمل‌های پزشکی و موارد مهم در این زمینه می‌توان از بروز آن‌ها کاست.

سخن پایانی

شما همراهان عزیز در این مطلب با عمل زیبایی واژن در خارج از کشور آشنا شدید و ما به شما شرح دادیم که طی کردن پروسه عمل جراحی زیبایی واژن در بیرون از کشور با مزایا و معایبی همراه است. به‌طور کلی معمولا در خارج از کشور از تجهیزات پیشرفته‌تری برای انجام عمل زیبایی واژن استفاده می‌شود اما یافتن پزشک ماهر کاری نسبتا سخت است و در نهایت این شما هستید که باید تصمیم بگیرید قصد انجام عمل زیبایی واژن در داخل کشور را دارید و یا خارج از کشور.

ما در این بخش به‌طور دقیق به شما گفتیم عمل زیبایی واژن در بیرون از کشور بهتر است یا ایران. به جز این شما با طریقه عمل زیبایی واژن در بیرون از کشور و تکنولوژی‌هایی که برای این نوع عمل‌ها استفاده می‌شود، قیمت عمل زیبایی واژن در داخل و خارج، تفاوت‌‌های عمل زیبایی واژن در ایران و کشورهای خارجی و همچنین با مزایا و معایب جراحی زیبایی واژن در کلینیک های خارجی آشنا شدید.