تزریق ژل به واژن بهتره یا چربی

تزریق ژل به واژن بهتره یا چربی، هر دو قادرند برای رفع افتادگی بافت‌ها و لابیاها

در جواب سوال تزریق ژل به واژن بهتره یا چربی، باید گفت؛ افزایش سن، زایمان های متعدد، کاهش وزن و ژنتیک از عواملی هستند که با کاهش حجم بافت های نرم در ناحیه تناسلی خارجی از جمله لابیا ماژور و ولو که در بالا شکاف ناحیه تناسلی قرار گرفته است، همراهی دارد.

این موضوع باعث کاهش اعتماد به نفس زنان، در برقراری روابط جنسی شده و تاثیر بسیاری به روی کیفیت زندگی زناشویی میگذارد. فیلرها همان پرکننده هایی هستند که برای جبران حجم از دست رفته و جلوگیری از لابیاپلاستی تزریق می‌شوند و دو دسته عمده دارند.

تزریق ژل به واژن بهتره یا چربی

تزریق ژل به واژن بهتره یا چربی

سوالهایی برای این مسئله مطرح است که تزریق چربی به ناحیه تناسلی بهتره یا ژل؟ مزایا و معایب تزریق ژل به واژن بهتره یا چربی؟ تزریق چربی به لابیاها چه اثراتی دارد؟ با ما همراه باشید تا به سوالات اصلی شما در مورد تفاوت تزریق ژل و چربی به واژن توضیحاتی ارائه دهیم.

سوال فوق یک پرسش کلی است.تزریق فیلرها اعم از ژل و چربی، برای حجم دهی به لابیا‌ها و ولو که در بالا شکاف ناحیه تناسلی خارجی زنان است؛ امروزه طرفداران بی‌شماری یافته است.

در ادامه سوال تزریق چربی به ناحیه تناسلی بهتره یا ژل باید گفت؛ ژل یا چربی، هر دو قادر هستند که چین و چروک و تا حدودی افتادگی بافت‌ها و لابیاها را برطرف کنند و به ناحیه تناسلی و لابیا‌ها حجم بدهند.

اگر برای جوانسازی و جبران حجم از دست رفته ناحیه تناسلی، شما به حجم زیادی پرکننده و فیلر نیاز دارید، ارجح این است که از تزریق چربی به واژن استفاده کنید.

چربی در حجم های بالا از لحاظ هزینه، مقرون به صرفه است. ژل معمولاً برای تزریق های محدود و کم حجم و مناطقی که نیاز به فرمدهی ظریف دارند، بهتر است.

هزینه ژل های هیالورونیک استاندارد واژن برای افرادی که مقدار زیادی فیلر نیاز دارند، اصلا به صرفه نیست . چربی تاثیرات بسیار زیادی هم حجم دهی و هم در جوانسازی و طراوت پوست ناحیه تناسلی دارد.

چربی به هر میزان از بدن خودتان جدا و آماده سازی می شود، و می توانید به دفعات، از چربی جدا شده با هزینه بهتر و مقبول تر استفاده کنید. در کل عوارض تزریق چربی به ناحیه تناسلی و لابیا ماژورها از عوارض ژل کمتر است.

زیرا ژل به عنوان ماده خارجی، باعث بروز واکنش های آلرژیک و عفونت، میتواند شود. اما در افرادی که چربی مناسبی ندارد، استفاده از ژل، تنها راه مناسب برای جوانسازی و جبران حجم لابیاها است.

تفاوت تزریق ژل و چربی به واژن

در مورد سوال تفاوت تزریق ژل و چربی به ناحیه تناسلی و به چالش کشیدن سوال تزریق چربی به واژن بهتره یا ژل؛ تزریق ژل به ناحیه تناسلی، دارای خصوصیات زیر است.

1-ماندگاری هر نوبت تزریق فیلر هیالورونیک اسید، به طور متوسط 8 ماه است.

2-از نظر هزینه، ژل گران تر است.

3-فرم پذیری ژل بیشتر از چربی است.

4-مدت زمان لازم برای تزریق ژل به واژن و لابیا‌ها، حدود ۳۰ دقیقه است.

5-نیاز به بیهوشی یا بی حسی برای تزریق ژل وجود ندارد.

6-محل تزریق ژل، کلینیک و یا بیمارستان نیست و به راحتی در مطب انجام میشود.
در مورد سوال تفاوت تزریق ژل و چربی به ناحیه تناسلی و به چالش کشیدن سوال تزریق چربی به واژن بهتره یا ژل؛ تزریق چربی به ناحیه تناسلی، دارای خصوصیات زیر است.

1-ارزانتر است و در حجم های بالا، استفاده از چربی بسیار مقرون به صرفه تر است.

2-چربی به علت داشتن سلولهای بنیادی، خاصیت جوانسازی بیشتری دارد.

3-فرم پذیری چربی، به اندازه ژل نیست.

4-حجم دهی در تزریق چربی، قابل توجه میباشد.

5-معمولاً با تکرار دو الی سه نوبت از تزریق چربی، میتوانید نتایج دائمی داشته باشید.

6-امکان واکنش های حساسیتی و آلرژیک در تزریق چربی به واژن وجود ندارد.

7-زمان لازم برای تزریق، حدود دو الی سه ساعت است.

8-محل تزریق در کلینیک یا بیمارستان است و انجام تزریق در مطب ساده قابل انجام نیست.

9-برای خارج کردن چربی، احتیاج به روش های تهاجمی با برش به روی پوست شما، وجود دارد.

چربی برای تزریق به واژن از کدام قسمت بدن برداشته می شود؟

تزریق ژل به واژن بهتره یا چربی؟؛چربی که در تزریق به نواحی تناسلی استفاده میشود، از بدن خودتان به روش ایمن و استاندارد، توسط پزشک متخصص در کلینیک مجهز یا بیمارستان، در شرایط استریل و بهداشتی خارج می شود.

اینکه کدام قسمت از بدن شما چربی مناسب برای خارج کردن، تصفیه و آماده سازی جهت تزریق به ناحیه تناسلی دارد، معمولاً در جلسه مشاوره با پزشک متخصص معین می‌شود. معمولا چربی خارج شده، برای تزریق به واژن و لابیاها، از نواحی زیر انتخاب خواهد شد.

-شکم -پهلو‌ها -ران

و تکنیک به کار رفته توسط مدرن ترین تکنولوژی روز دنیا، لیپوماتیک خواهد بود. چربی خارج شده، توسط سیستم مجهزی پالایش میشود، تا برای تزریق به لابیاها و سایر نواحی تناسلی آماده شود. تمام مراحل فوق در محیطی بهداشتی و در شرایطی استریل توسط پزشک متخصص انجام میشود.

چه افرادی مناسب تزریق ژل یا چربی به واژن نیستند؟

-افرادی که لاغر هستند و چربی کمی دارند تا از آن برای تزریق استفاده شود، مناسب برای این کار نیستند و تنها میتواند بصورت همزمان از ژل و چربی برای این تزریق انجام دهند.

-افرادی که به تزریق فیلر و یا چربی آلرژی دارند.

-بهتر است زنان باردار و زنانی که در دوران شیردهی به سر میبرند، این تزریق را انجام ندهند.

-افرادی که سیستم ایمنی ضعیف دارند.

-افرادی که سابقه حمله قلبی، سکته مغزی و لخته شدن خون دارند.

-افرادی که عفونت واژن دارند، ابتدا بیماری را درمان کرده و سپس مراحل تزریق را انجام دهند.

-همچنین افرادی که از جای برش جراحی میترسند و نمیخواهد پروسه های تهاجمی خارج کردن چربی را سپری کنند نیز؛ ارجح است که تزریق ژل داشته باشند.

دلایل تزریق ژل به واژن

تزریق چربی به واژن بهتره یا ژل؟؛ اگر شما دچار افتادگی و چین و چروک شدید لابیا هستید و یا کاهش حجم بسیاری را در ناحیه تناسلی به علت رژیم های غذایی شدید تجربه کردهاید؛ بهتر است به سراغ تزریق چربی بروید. چربی برای حجمهای بالا ایدهآل تر است. اگر حساسیت قبلی به ژل دارید، چربی برای شما ایده‌آل است.

1-حجمدهی به لابیا ماژور ها

2-برجسته شدن ناحیه تناسلی بالا شکاف مرکزی ناحیه تناسلی خارجی زنان

3-کاهش و رفع چین و چروک پوست لابیا ماژور

4-روشن شدن رنگ پوست ناحیه تناسلی

5-لیفت لابیاهای آویزان و افتاده

با تزریق چربی، تغییرات ظاهری نامطلوب در حجم، رنگ و کیفیت پوست لابیا ماژور و ناحیه بالا شکاف مرکزی، که ولو نامیده میشود، میسر است. این تغییرات به علل زیر ایجاد میشود و با تزریق چربی و ژل اصلاح پذیر است.

-افزایش سن

-یائسگی

-تغییرات هورمونی

-ژنتیک

-کاهش وزن شدید

-زایمان های متعدد

-تروما ها

-جراحی های قبلی و ….

مزایای تزریق ژل به واژن

تزریق ژل به واژن بهتره یا چربی؟؛

-تزریق ژل در مطب قابل انجام و کاملا سرپایی است.

-تزریق ژل نیاز به بی حسی موضعی و یا بیهوشی ندارد

-تزریق ژل بسیار سریع انجام می‌شود و نهایتاً ۳۰ دقیقه زمان میبرد

-تورم بعد از تزریق ژل حداکثر ۳ تا ۵ روز طول میکشد

-نیاز به اقدام تهاجمی و برش چاقو و یا سوراخ کردن شکم و پهلو ها و غیره وجود ندارد.

-ژل ها شکل دهی و فرم پذیری بالایی دارند

-در حجم های اندک و در افرادی که پوست جوان دارند و حجم از دست رفته زیادی ندارند، تزریق ژل اولویت دارد.

-در افرادی که به هر دلیل، چربی مناسب برای تزریق به ناحیه تناسلی ندارند نیز، پزشک متخصص به سراغ تزریق ژل به واژن می رود.

تزریق ژل به واژن بهتره یا چربی و براورد هزینه ها

در ادامه سوال تزریق چربی به ناحیه تناسلی بهتره یا ژل؟باید گفت؛ نمی توان عدد ثابتی را برای هزینه تمام شده جهت تزریق ژل و چربی به واژن، لابیاها ، ناحیه تناسلی بیان کرد. فاکتورهای مختلفی، در مجموع، هزینه نهایی تزریق ژل یا چربی به ناحیه تناسلی را تعیین می‌کند، که ما در ادامه به آنها می پردازیم.

1-شما از ژل استفاده میکنید یا چربی؟؛ در حجم های بالا، استفاده از ژل های هیالورونیک اسید، که قیمت آنها هر سی سی محاسبه میشود، اصلاً به صرفه نیست و گاهی می‌تواند هزینه‌های چند ده میلیونی را به روی دست شما بگذارد؛ در حالی که چربی که از بدن خود شما خارج میشود، در حجم های بالا و قیمت بسیار مقرون به صرفه، ایدهآلتر است.

2-چه کسی کار تزریق شما را انجام میدهد؟؛ اینکه پزشک تزریق کننده، متخصص یا فوق تخصص باشد و میزان سابقه پزشک، همه و همه در هزینه نهایی تاثیر گذارند.

3- اگر تزریق چربی در کلینیک یا بیمارستان انجام شده باشد، هزینه ها بیشتر از تزریق ژل در مطب خواهد بود.

4-میزان استفاده از داروهای بی حسی و بیهوشی در خارج کردن چربی و تزریق چربی

5-نوع دستگاهی که برای خارج کردن چربی و همچنین برای تصفیه و آماده سازی چربی استفاده میشود.

6-تعداد و نوع سرنگ های مصرفی

7-مارک و نوع ژل تزریق شده

این عوامل، از مجموعه فاکتورهایی هستند که قیمت نهایی تزریق ژل و چربی به واژن را تعیین میکنند.

تزریق چربی به واژن بهتره یا ژل و مراقبت های بعد از تزریق

رعایت نکات مراقبتی بعد از تزریق ژل یا چربی به ناحیه تناسلی و لابیاها، باعث میشود که با حداقل عوارض روبرو شوید و در مدت کوتاهی به بهترین نتایج برسید. اگر تزریق ژل یا چربی به واژن انجام داده‌اید؛ به نکات زیر بعد از تزریق توجه داشته باشید.

-رانندگی کردن و نشستن به روی صندلی سفت، به مدت طولانی، بعد از تزریق ممنوع است.

-مصرف الکل، سیگار و قلیان تا 7 الی 10 روز بعد از تزریق ممنوع است.

-حداقل تا 7 روز بعد از تزریق، رابطه جنسی نداشته باشید.

-استفاده از کمپرس سرد تا ۴۸ ساعت اول بعد از تزریق، نقش عمدهای در کاهش التهاب، تورم و کبودی دارد.

-مصرف مناسب ضد التهاب، مسکن و آنتی بیوتیک، در صورتی که توسط پزشک تجویز شده است، الزامی است. از مصرف داروها به صورت خودسرانه پرهیز کنید.

-از شستشوی ناحیه با آب داغ، بخصوص در چند هفته اول پرهیز کنید.

سخن پایانی

تزریق ژل به واژن بهتره یا چربی؟؛ با تزریق ژل های استاندارد و نیز تزریق چربی، میتوانید به طرز شگفت انگیزی، حجم از دست رفته، و به دنبال آن، جوانی و شادابی را به ناحیه تناسلی و لابیا‌ها بازگردانید.

معمولا متخصصین زنان، تزریق ژل را به افراد جوانتر که نیاز محدود و کم حجمی به ژل و فیلر دارند، محدود می‌کنند. یادتان باشد؛ هر روشی که برای جوانسازی و تزریق لابیاها استفاده شود، باید توسط پزشک متخصص، در محیط بهداشتی و تحت شرایط استاندارد و استریل انجام شود.