تزریق چربی به بیکینی

تزریق چربی به بیکینی؛ روشی برای افزایش اعتماد به نفس و داشتن رابطه جنسی لذت بخش در زنان

بیکینی یکی از مهم‌ترین قسمت‌های اندام هر بانویی به شمار می‌رود که زیبایی و جذابیت آن، تاثیر فراوانی در بهبود روابط جنسی میان زوجین ایفا می‌کند. اما بیکینی نیز مانند سایر بخش‌های اندام، تحت تاثیر عوامل بسیار زیادی مانند افزایش سن، بارداری، زایمان، تغییرات هورمونی، یائسگی و… قرار می‌گیرد. این موارد سبب می‌شوند که بیکینی زیبایی و جذابیت خود را از دست داده و اعتماد به نفس خانم‌ها را به همان میزان کاهش دهد.

پزشکان برای حل این مشکل بیماران خویش، روش‌های بسیار عالی و بی نظیری دارند که یکی از آن‌ها، تزریق چربی به بیکینی است. خوشحال می‌شویم اگر با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید تا هر آن‌چه نیاز است در مورد حجیم سازی بیکینی با چربی و یا لابیاپلاستی بدانید را به سمع و نظر شما عزیزان برسانیم.

تزریق چربی به بیکینی

آنچه در این مقاله می خوانید :

چه دلیلی برای تزریق چربی به بیکینی وجود دارد؟

در همین ابتدای مقاله، می‌خواهیم به یکی از مهم‌ترین سوالات شما عزیزان پاسخ دهیم و آن سوال این است: چه دلیلی برای تزریق چربی به بیکینی وجود دارد؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم دوره‌های زیادی در زندگی یک زن وجود دارند که باید آن‌ها را پشت سر بگذارد؛ از جمله این دوره‌ها می‌توان به بلوغ، چرخه قاعدگی، بارداری، زایمان و یائسگی اشاره کرد.

علم پزشکی این موضوع را به اثبات رسانده است که در تمامی این مراحل، تغییرات هورمونی زیادی در بدن خانم‌ها به وجود می‌آید.

تمامی این موارد باعث می‌شوند که قسمت‌های مختلف بیکینی (مانند لابیاها) حجم چربی زیر پوست خود را از دست داده و دچار افتادگی شوند. چنین پدیده‌ای، یک ظاهر ناخوشایند برای بیکینی به وجود آورده و حس اعتماد به نفس خانم‌ها را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

در این گونه مواقع است که می‌توان با انجام عمل‌های زیبایی، جوانی و شادابی را به بیکینی بازگرداند و مانند قبل از زندگی لذت برد. از جمله‌ مهم‌ترین دلایلی که یک زن را مجاب می‌کند برای انجام عمل زیبایی بیکینی و به خصوص تزریق چربی برای آن اقدام کنند، به صورت خلاصه شامل موارد زیر می ‌باشد:

⦁ زیبایی و جوانی بیکینی

⦁ ایجاد فرم زیبا و هماهنگ برای لابیاها

⦁ بهبود کیفیت زندگی زناشویی

⦁ برقراری یک رابطه جنسی ایده‌آل و لذت‌بخش

⦁ افزایش حس اعتماد به نفس

 

تزریق چربی به بیکینی و شیوه انجام آن

 

بدیهی است خانم‌هایی که در طول زندگی خود با مواردی مانند بارداری، زایمان، افزایش سن، یائسگی، لاغری با رژیم‌های سنگین و… مواجه می‌شوند، پس از آن مشکلاتی مانند شل شدگی و افتادگی پوست بیکینی را تجربه کنند.

تمامی این موارد، باعث ایجاد چین و چروک برای پوست بیکینی شده و زیبایی و جذابیت آن را از بین می‌برد.‌ خوشبختانه علم پزشکی، روش‌های معقول و موثری برای رفع این مشکل دارد که یکی از آن‌ها تزریق کردن چربی به ناحیه بیکینی است.

برای انجام این کار، متخصصان ابتدا بیمار خود را به خوبی معاینه کرده و آزمایشات لازم را برای اطمینان از سلامتی او انجام می دهند.

طی معاینات اولیه، پزشک می‌تواند به این موضوع پی ببرد که چه میزان چربی باید در بیکینی تزریق شود و بهترین محل برای این تزریق کجاست؟ پس از آن باید چربی را از بدن خود بیمار به دست آورند؛ این چربی‌ها معمولاً در قسمت‌هایی مانند شکم، ران، پهلو، باسن و… ذخیره شده اند. در ادامه مطلب به شما خواهیم گفت یک بیمار برای حجیم سازی بیکینی با چربی، باید چه مراحلی را پشت سر بگذارد:

⦁ پس از آن که ناحیه مورد نظر برای برداشت چربی مشخص شد، ابتدا آن قسمت را ضد عفونی کرده و به صورت موضعی بی حس می‌کنند.

⦁ در ادامه با بهره‌گیری از یک نوع دستگاه خاص که دارای سرنگ‌های مخصوص است، چربی را از قسمت زیرین پوست برمی دارند.

⦁ چربی‌های استخراج شده از زیر پوست، باید درون دستگاه های مخصوص قرار گرفته و به خوبی پاکسازی و تصفیه شود. در این فرایند بسیاری از ناخالصی‌هایی که در ترکیبات چربی وجود دارند از آن جدا می‌شوند.

⦁ در ادامه این چربی‌ها که به خوبی آماده شده‌اند، درون سرنگ کشیده می‌شوند تا در قسمت های مورد نظر بیکینی تزریق شوند.

⦁ برای تزریق چربی به بیکینی، ابتدا این قسمت بی‌حس شده و سپس با دقت خاصی از طریق سرنگ‌های مخصوص، چربی‌ها به قسمت‌های مورد نیاز بیکینی تزریق میشود.

 

آشنایی با مراحل تزریق چربی به ناحیه بیکینی

در قسمت قبل سعی کردیم شما را تا حدودی با شیوه‌ای که متخصصان برای تزریق چربی به بیکینی به کار می‌برند آشنا کنیم. در این قسمت می‌خواهیم به صورت دقیق‌تر، 3 مرحله مهم حجیم سازی بیکینی با چربی را با شما عزیزان در میان بگذاریم:

⦁ مرحله اول

در مرحله ابتدایی، پزشکان با استفاده از تکنیک‌های علم پزشکی، چربی‌ها را از بدن بیمار استخراج می‌کنند تا برای تزریق به بیکینی آماده باشند. استخراج چربی از بدن بیمار به دو روش دستی و با دستگاه لیپوساکشن امکان پذیر است.

اما بسیاری از متخصصان ترجیح می‌دهند این کار را به صورت دستی انجام دهند، چرا که اعتقاد دارند در این فرایند، چربی‌ها کمتر دچار آسیب می‌شوند. علاوه بر این، چربی‌هایی که به صورت دستی و با استفاده از کانول‌های نازک از بدن بیمار دریافت می‌شوند، مدت زمان ماندگاری بیشتری دارند.

چربی‌هایی که در این مرحله از بدن بیمار خارج می‌شوند، به رنگ زرد پر رنگ یا نارنجی هستند. جالب است بدانید که این چربی‌ها را می‌توان برای ماه‌ها در یخچال نگهداری نمود و در صورت نیاز، برای بیمار استفاده کرد.

⦁ مرحله دوم

در مرحله دوم، باید چربی‌هایی که از بدن بیمار استخراج شده‌اند را توسط دستگاه‌های قدرتمندی به نام سانتریفیوژ پاکسازی نمایند. این دستگاه با چرخش تند و سریع خود، بسیاری از مواد زائد، سلول‌های مرده، مایعات اضافی و… را از سلول‌های جوان و سالم چربی جدا می‌کنند.‌

چربی‌هایی که باقی می‌مانند، بهترین انتخاب برای تزریق به بیکینی هستند؛ چرا که این‌ها جزو سلول‌های جوان و سالم بدن هستند و در عمل پیوند زنده مانده و ماندگار خواهند بود.

⦁ مرحله سوم

در مرحله پایانی، چربی‌هایی که آماده شده‌اند را درون سرنگ پر کرده و برای تزریق به ناحیه بیکینی بیمار آماده می‌کنند. پزشکان با دقت هر چه تمام‌تر، ناحیه‌ای که باید تزریق چربی در آن‌جا انجام شود را مشخص کرده و با سرنگ‌های مخصوص، شروع به تزریق آن می‌کنند. در این مرحله مهارت و تجربه پزشک بسیار اهمیت دارد و نتایج نهایی حجیم سازی بیکینی با چربی را مشخص می‌کند.

 

تزریق چربی به بیکینی چه مزایا و عوارضی به همراه دارد؟

این روزها بیش از هر زمان دیگری، شاهد استقبال خانم‌ها از انواع عمل‌های زیبایی واژن و ناحیه بیکینی هستیم. چرا که آن‌ها به خوبی می‌دانند که زیبایی و جوانی ناحیه تناسلی، تا چه میزان می‌تواند باعث ایجاد گرما و عشق در روابط زناشویی شود.

همین موضوع سبب شده است که متخصصان به دنبال روش‌های مدرن برای زیبایی و جوانی هر چه بیشتر این قسمت از اندام خانم‌ها باشند. یکی از رایج‌ترین نوع این عمل‌ها، تزریق چربی به بیکینی است که توسط آن، می‌توان چین و چروک و افتادگی پوست این قسمت را به خوبی برطرف کرد.

ما در این قسمت تصمیم گرفته‌ایم برخی از مهم‌ترین مزایا و عوارض حجیم سازی بیکینی با چربی را برای شما عزیزان بیان کنیم و خوشحال می‌شویم اگر همچنان با ما همراه باشید.
مزایای تزریق چربی به ناحیه بیکینی:

⦁ اگر انتخاب کرده‌اید که با تزریق چربی، بیکینی خود را زیبا و جذاب نمایید، بدانید که برای انجام این عمل نیازی به بیهوشی وجود ندارد و تنها با بی حسی موضعی کاملاً قابل انجام است.

⦁ تزریق چربی به قسمت بیکینی، هیچ نوع درد و خونریزی به همراه ندارد.

⦁ دوران نقاهت تزریق چربی بسیار کوتاه است و شما می‌توانید خیلی زود به زندگی عادی و روزمره خود بازگردید.

⦁ این عمل چون کاملاً غیر تهاجمی است، بنابراین بدون برش و بخیه قابل انجام است.

⦁ هزینه حجیم سازی بیکینی با چربی، بسیار کمتر از سایر عمل‌های زیبایی واژن است.

⦁ پس از تزریق چربی به قسمت بیکینی، خانم‌ها اعتماد به نفس بالایی پیدا کرده و می‌توانند روابط جنسی خوبی را با شریک زندگی خود برقرار کنند.

عوارض تزریق چربی به ناحیه بیکینی

 

⦁ هر چند چربی‌ها از بدن خود بیمار گرفته ‌شده‌اند و هیچ نوع آلرژی به همراه نمی‌آورند، اما اگر بیمار مراقبت‌های بعد از عمل را به خوبی انجام ندهد، ممکن است با عفونت در این قسمت از بدن خود مواجه شود.

⦁ پس از تزریق چربی، ممکن است در ناحیه بیکینی خود اندکی درد و ورم را احساس کنید که کاملاً موقتی است و خیلی زود از بین می‌رود.

⦁ گاهی اوقات چربی‌های تزریق شده به ناحیه بیکینی، ممکن است تبدیل به کیست شوند؛ این موضوع به سبب عدم مهارت و تخصص پزشک است که نتوانسته مقدار دقیق چربی‌ها و محل اصلی تزریق را پیدا کند.

 

آمادگی های قبل از تزریق چربی به بیکینی

اگر شما عزیزان تصمیم گرفته‌اید با تزریق چربی به بیکینی، زیبایی و جذابیت این قسمت از اندام خود را بیش از پیش افزایش دهید، باید قبل از انجام این عمل، اقداماتی را انجام دهید تا آمادگی جسمانی شما را بیش از پیش افزایش دهد؛ این آمادگی‌ها عبارتند از:

⦁ شما باید تمامی آزمایشاتی که پزشک برای شما در نظر گرفته است به صورت دقیق و کامل انجام دهید. این آزمایش‌ها نشان دهنده سلامتی جسم شما هستند و به پزشک اطلاعات کاملی در این خصوص می‌دهد که آیا شما کاندید مناسبی برای انجام این عمل هستید یا خیر؟

⦁ اگر در قسمت واژن و بیکینی خود با عفونت مواجه هستید، باید با مصرف داروهایی که پزشک برای شما تعیین می‌کند، ابتدا عفونت خود را درمان کنید.

⦁ فراموش نکنید که دو هفته قبل از انجام عمل تزریق به ناحیه بیکینی، حتماً سیگار و الکل را کنار بگذارید.

⦁ سعی کنید در روزهایی که برای عمل تزریق چربی به واژن یا بیکینی خود آماده می‌شوید، از آب به میزان فراوان استفاده کنید.

⦁ قبل از مراجعه به مطب پزشک یا کلینیک درمانی، حتماً دوش گرفته و موهای زائد بیکینی را به خوبی از بین ببرید.

⦁ در صورتی که از داروهای رقیق کننده خون استفاده می‌کنید، با مشورت پزشک خویش آن‌ها را قبل از عمل مصرف نکنید.

 

پس از تزریق چربی به بیکینی باید این گونه از خود مراقبت کنید

 

پس از آن که عمل تزریق چربی به بیکینی به پایان رسید، شما می‌توانید به خانه بازگشته و زندگی عادی و معمولی خود را از سر بگیرید.

اما فراموش نکنید که در روزهای ابتدایی پس از این عمل، باید به خوبی از خود مراقبت نمایید تا اثرات این عمل، هر چه بیشتر در زندگی شما نمایان شود. برخی از مهم‌ترین مراقبت‌ها پس از عمل تزریق چربی به ناحیه بیکینی عبارتند از:

⦁ داروهای آنتی بیوتیکی که پزشک برای شما تجویز نموده است، برای جلوگیری از عفونت ناحیه بیکینی هستند. شما باید این داروها را سر ساعت مصرف نموده و حتماً دوره درمان آن‌ها را کامل کنید.

⦁ همان گونه که در هفته‌های قبل از عمل تزریق چربی، مصرف سیگار و مشروبات الکلی ممنوع بود، پس از عمل نیز برای مدت زمان 1 الی 2 هفته، نباید از این مواد مضر استفاده کنید.

⦁ سعی کنید در روزهای ابتدایی که عمل تزریق را به قسمت بیکینی خود انجام داده اید، از رفتن به استخر شنا، جکوزی، سونا و حمام آفتاب خودداری کنید.

⦁ پزشکان می‌گویند برای آن که عمل تزریق چربی به ناحیه بیکینی نتایج مثبتی به همراه آورد، تا یک ماه نباید رابطه جنسی برقرار نموده و یا فعالیت‌های سنگین انجام دهید.

⦁ بهتر است در هفته‌های اول پس از انجام این عمل، از پوشیدن لباس‌های تنگ خودداری کنید. به جای آن لباس‌های نخی و آزاد بپوشید تا هوا بتواند در ناحیه بیکینی جریان داشته باشد.

⦁ سعی کنید در برنامه غذایی خود از میوه‌ها و سبزیجات که منابع غنی از فیبر هستند استفاده کنید و مصرف نمک و غذاهای پرچرب را به حداقل خود برسانید.

 

تزریق چربی به ناحیه بیکینی چقدر ماندگاری دارد؟

در طول سال‌های اخیر، تزریق چربی به بیکینی در میان خانم‌ها طرفداران بسیاری زیادی پیدا کرده است. افرادی که به سبب سبک اشتباه زندگی، بارداری، زایمان و… با افتادگی و چروک شدگی ناحیه بیکینی خود مواجه شده‌‌اند، سعی می‌کنند با این روش، دوباره جوانی و زیبایی را به بیکینی خود بازگردانند.

اما یکی از مهم‌ترین سوالاتی که در ذهن آن‌ها به وجود می‌آید این است که تزریق چربی به بیکینی چقدر ماندگاری دارد؟ در واقع برای آن‌ها، آن چیزی که بیش از پیش اهمیت دارد، ماندگاری چربی‌هایی است که در این قسمت تزریق می‌گردد.‌

در پاسخ به این سوال باید بگوییم پس از آن که چربی‌های مورد نظر به ناحیه بیکینی تزریق شدند، پس از گذشت 2 الی 3 ماه، حدود 30 درصد از این چربی ها جذب بدن می‌شود. این موضوع ممکن است تاثیرات تزریق چربی به قسمت بیکینی را تحت تاثیر قرار دهد. متخصصان برای رفع این مشکل، دو راه حل ارائه داده‌اند:

⦁ در همان جلسه اول تزریق، میزان بیشتری چربی به ناحیه بیکینی تزریق شود.

⦁ بخشی از چربی بیمار را فریز نموده و پس از گذشت 3 ماه و در صورتی که آثار تزریق چربی در حال از بین رفتن بود، از این چربی‌های باقی مانده برای بیمار استفاده شود.

اما خوشبختانه 70 درصد از چربی که در ناحیه بیکینی تزریق شده است، ماندگاری بسیار بالایی دارد و تا مدت‌ها در بدن بیمار باقی مانده و ناحیه بیکینی را زیبا و جذاب می کند.

گاهی اوقات پزشکان به بیماران خود توصیه می‌کنند که در طول سال، برای مدت زمان 2 الی 3 بار به آن‌ها مراجعه نموده و تزریق‌های ترمیمی را انجام دهند. این موضوع به ماندگاری طولانی تزریق چربی در قسمت بیکینی کمک می‌کند.

 

افراد مناسب برای تزریق چربی به بیکینی

در میان تمامی افرادی که تصمیم می‌گیرند با مراجعه به یک متخصص اقدام به تزریق چربی به بیکینی خود نمایند، برخی از افراد کاندیدای مناسب‌تری برای انجام این عمل هستند.

بنابراین متخصصان به افرادی که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم، پیشنهاد می‌کنند که با تزریق چربی به بیکینی خود، احساس بهتری را تجربه کنند:

⦁ خانم هایی که در اثر زایمان‌های طبیعی، زیبایی و جذابیت بیکینی خود را از دست داده‌اند.

⦁ افرادی که با افزایش سن و به خصوص با وارد شدن به دوره یائسگی زندگی خود، با چین و چروک‌های فراوانی در قسمت بیکینی خود مواجه شده‌اند.

⦁ خانم‌هایی که هیچ نوع عفونت و بیماری در جسم خود ندارند و از نظر شرایط جسمانی، در سلامتی کامل به سر می‌برند.

⦁ افرادی که احساس می‌کنند لابیاهای آن‌ها به هر دلیلی با عدم تقارن مواجه شده‌اند.

⦁ بیمارانی که به ژل‌های مصنوعی حساسیت دارند و می‌خواهند با کمترین عارضه، بیکینی خود را زیبا و جذاب نمایند.

⦁ خانم‌هایی که به سبب تیرگی و افتادگی ناحیه بیکینی خود، احساس خجالت می‌کنند و نمی‌توانند یک رابطه جنسی خوب و دلچسب با شریک زندگی خود برقرار کنند.

 

این دسته از افراد باید از تزریق چربی به ناحیه بیکینی خودداری کنند

 

هر چند در کشورمان متخصصان حاذق و با تجربه‌ای وجود دارند که می‌توان بر روی دانش و مهارت آن‌ها در زمینه تزریق چربی به بیکینی حساب کرد، اما با این حال تمامی افراد نمی‌توانند این عمل را انجام دهند.

در صورتی که جزو افراد زیر هستید، نمی‌توانید چنین عملی را انجام دهید و بهتر است در مورد روش‌های جایگزین آن با متخصص خود مشورت کنید:

⦁ اگر در دوران بارداری به سر می‌برید و یا به تازگی نوزاد خود را به دنیا آورده و در حال شیر دادن به او هستید.

⦁ اگر در قسمت واژن یا رحم شما، هر نوع عفونت و بیماری از قبیل زگیل تناسلی، تبخال تناسلی و… وجود دارد.

⦁ اگر سیستم ایمنی شما بسیار ضعیف شده و توان خود را در برابر عوامل بیماری زا تا حدودی از دست داده است.

⦁ اگر به بیماری‌های زمینه‌ای مانند دیابت، بیماری های خود ایمنی و… مبتلا هستید.

⦁ اگر از داروهای ضد انعقادی و داروهای رقیق کننده خون استفاده می کنید.

 

آیا تزریق چربی به بیکینی درد دارد؟

 

برخی از خانم‌ها گمان می‌کنند تزریق چربی به بیکینی یک فرایند بسیار دردناک است و به همین سبب، ترس زیادی برای انجام این عمل دارند.

اما آیا به راستی حجیم سازی بیکینی با چربی درد دارد؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم به سبب آن که این عمل طی فرایند بی حسی انجام می‌شود، پس بدیهی است که بیماران درد چندان زیادی را در هنگام انجام آن احساس کنند.

البته این نکته را نباید از یاد ببرید که اگر استرس و اضطراب زیادی را در هنگام تزریق چربی تجربه می‌کنید، ممکن است بر روی سیستم جسم شما تاثیر گذاشته و درد فراوانی را با خود به همراه آورد.

به همین سبب است که اگر متخصصان احساس کنند که بیمار آن‌ها استرس بسیار زیادی دارد، برای او داروهای آرامبخش نیز تجویز می‌کنند.

اما به طور کلی عمل تزریق چربی به ناحیه بیکینی به سبب آن که کاملاً غیر تهاجمی است و با بی حسی موضعی انجام می‌شود، هیچ نوع درد و ناراحتی در هنگام عمل ندارد.

همچنین پزشکان برای بعد از عمل شما نیز داروهای مسکن مناسبی تجویز خواهند نمود تا اگر به هر دلیلی در دوران نقاهت پس از عمل خود با درد مواجه شدید، با استفاده از این داروها مسکن درد خود را التیام بخشید.

 

سایر روش های زیبایی واژن و بیکینی

 

هر چقدر علم پزشکی با پیشرفت و گسترش مواجه شد، روش‌های مدرن و موثری برای زیبایی و جوانی بیکینی و واژن ابداع شدند. خوشبختانه این روش‌ها به قدری متنوع هستند که بر اساس آن‌ها، می‌توان بسیاری از مشکلات جسمی بیماران را برطرف کرد و دوباره شادابی و جوانی را به آن‌ها هدیه داد. در ادامه مطلب، سعی می‌کنیم برخی از رایج‌ترین عمل‌های زیبایی واژن و بیکینی را به شما عزیزان معرفی کنیم:

⦁ لابیاپلاستی

در میان انواع عمل‌های زیبایی واژن که برای بانوان انجام می‌شود، لابیاپلاستی یکی از رایج‌ترین آن‌ها به شمار می‌رود. در این فرایند، لبه‌های داخلی و خارجی واژن که دچار تغییر شکل و اندازه شده‌اند را ترمیم می‌نمایند. متخصصان با این روش عدم تقارن لابیاها را از بین برده و آن‌ها را کوچک و زیبا می کنند.

⦁ تزریق چربی به بیکینی

ما در این مقاله به صورت مفصل در مورد حجیم سازی بیکینی با چربی صحبت کردیم. در این قسمت می‌خواهیم بگوییم این عمل نیز در میان خانم‌ها بسیار رایج بوده و از طریق روش غیر تهاجمی و کم عارضه تزریق چربی، می‌توان زیبایی و جذابیت ناحیه بیکینی را بیش از پیش افزایش داد.

⦁ واژینوپلاستی

اگر بخواهیم به یکی از معروف‌ترین روش‌های زیبایی و جوانی واژن اشاره کنیم، بدون شک از واژینوپلاستی نام خواهیم برد. در این فرایند با انجام عمل جراحی یا با استفاده از امواج لیزر، واژن را تنگ نموده و افتادگی و گشادی آن را از بین می‌برند.

⦁ پرینورافی

عمل پرینورافی به فرایندی گفته می شود که برای ترمیم پرینه (که میان مقعد و واژن قرار گرفته است) به کار می‌رود. پرینه ممکن است در اثر زایمان آسیب دیده باشد و باید توسط عمل پرینورافی، آن را ترمیم نمود.

⦁ سفید کردن واژن

خانم هایی که از تیرگی واژن و بیکینی خود رنج می‌برند، کاندید اصلی برای عمل سفید کردن واژن هستند. این عمل به شیوه‌های مختلف از جمله لایه برداری شیمیایی، لیزر درمانی و… انجام می‌شود.

 

سوالات متداول

 

ممکن است برای شما نیز سوالاتی در زمینه تزریق چربی به بیکینی به وجود آمده باشد و ما در این قسمت سعی می کنیم به صورت خلاصه به این سوالات پاسخ دهیم:

⦁ آیا بعد از تزریق چربی به ناحیه بیکینی، این قسمت طبیعی به نظر می‌رسد؟

بله؛ تزریق چربی به این ناحیه کاملاً شکل و حالت طبیعی دارد و به هیچ عنوان نمی توان از روی ظاهر آن متوجه شد که به این قسمت چربی تزریق شده است.

⦁ ممکن است پس از تزریق چربی آثاری از جای زخم یا اسکار باقی بماند؟

خیر؛ به سبب آن که عمل تزریق چربی در بیکینی یک عمل کاملاً غیر تهاجمی است و بدون برش و بخیه انجام می‌شود. بنابراین هیچ اثری از جای زخم، جای بخیه یا اسکار بر روی آن مشاهده نخواهید کرد.

⦁ برای زیبایی بیکینی، تزریق چربی بهتر است یا ژل؟

این موضوع باید توسط پزشک متخصص شما تعیین شود. در صورتی که به ژل حساسیت دارید، بهترین انتخاب برای شما چربی است؛ چرا که سازگاری بیشتری با بدن شما دارد. اما در صورتی که در بدن خود به اندازه کافی چربی نداشته باشید، استفاده از ژل یکی از بهترین گزینه‌ها برای زیبایی بیکینی به شمار می رود.

 

سخن پایانی

 

اگر احساس می‌کنید افتادگی پوست ناحیه بیکینی و چروک شدن آن تاثیر منفی در اعتماد به نفس و احساس ارزشمندی شما به وجود آورده است، دیگر نیازی نیست نگران باشید.

چرا که این روزها با روش‌هایی مانند تزریق چربی به بیکینی، می‌توان دوباره حالت سفتی و شادابی را به بیکینی بازگرداند و مانند قبل از زندگی لذت برد.

ما با ارائه این مقاله تلاش کردیم شما را با شیوه حجیم ساری بیکینی با چربی، مزایا و عوارض آن، مراقبت‌های قبل و بعد از آن و همچنین مناسب‌ترین و نامناسب‌ترین افراد برای انجام آن آشنا کنیم.

در نهایت باید به این موضوع اشاره کنیم که هرگز اجازه ندهید تیرگی و افتادگی پوست ناحیه بیکینی، اعتماد به نفس شما را زیر سوال ببرد. بلکه با مراجعه به یک متخصص حاذق و با تجربه، برای درمان آن اقدام نموده و دوباره زیبایی را به آن بازگردانید.