یکی از مهم ترین دغدغه ی مادرانی که به تازگی باردار شده اند یافتن پزشک زنان و زایمانی است که سونوگرافی جنین را هم خود در مطبشان انجام بدهند تا لازم نباشد به جایی خارج از مطب رجوع کنند.باتوجه به اهمیت این موضوع،کلینیک زنان و زایمان دکتر روشن با داشتن مجهزترین تجهیزات سونوگرافی جنین و بارداری این امکان را  برای مراجعین عزیز فراهم کرده است.

مشکلات رحم و تخمدان مثل وجود کیست ها، ازآن دسته مشکلات خاموشیست که ممکن است فرد مدت طولانی به آن دچار باشد اما متوجه وجود آن نشود و باگذشت زمان مدام پیشرفت کند.به همین دلیل انجام سالانه حداقل یک بار سونوگرافی رحم و تخمدان به منظور جلوگیری از بروز عوارض جبران ناپذیر بسیار حائز اهمیت میباشد.بعلاوه شمار زیادی از افراد به دنبال یافتن متخصص خانم برای انجام سونوگرافی هستند.

کلینیک زنان و زایمان دکتر روشن با داشتن مجهزترین تجهیزات سونوگرافی رحم و تخمدان و جنین و متخصصین خانم همواره رضایت،امنیت و آرامش مراجعین خود را کسب نموده است.

ماموگرافی یک تست تشخیصی به منظور کشف سرطان  و یا وجود هر مشکلی در سینه می باشد.در طی انجام این تست یک  و یا چندین عکس اشعه ایکس از سینه ها گرفته شده و پس از آن بهترین متخصص زنان و زایمان با بررسی دقیق آن،متوجه وجود هرگونه اختلالی در سینه می شود.

کلینیک زنان و زایمان دکتر روشن این امکان را برای مراجعین فراهم کرده است .شما می توانید به منظور کسب اطلاعات بیشتر درمورد این تست تشخیصی با استفاده از لینک های ارتباطی موجود در سایت با ما در تماس باشید!