بهترین دکتر زنان لاپاراسکوپی

اگر درمورد روش های کم تهاجم مثل جراحی لاپاراسکوپی که مشکلات داخل شکم و سیستم تناسلی را بررسی می کند اطلاعات کافی ندارید و به دنبال بهترین دکتر زنان لاپاراسکوپی می گردید، مطلب زیر را تا انتها مطالعه کنید.

بهترین دکتر زنان لاپاراسکوپی

لاپاراسکوپی چیست؟

لاپاراسکوپی نوعی جراحی است که مشکلات شکم یا سیستم تناسلی زنان را بررسی می کند. در جراحی لاپاراسکوپی از یک لوله نازک به نام لاپاراسکوپ استفاده می شود که این لوله از طریق یک برش کوچک به شکم وارد می شود.

این برش  در طی جراحی از طریق پوست ایجاد می شود. به لوله لاپاراسکوپ  دوربینی متصل است که تصاویر را به مانیتور ویدئو ارسال می کند. این کار به جراح اجازه می دهد تا داخل بدن را بدون آسیب جدی به بیمار مشاهده کند.

لاپاراسکوپی به عنوان یک روش جراحی با حداقل تهاجم شناخته می شود. این عمل ماندگاری کمتری دربیمارستان دارد ، بهبود سریعتر ، درد کمتر و جای زخم کمتر از جراحی سنتی (باز) همه از مزایای این نوع عمل جراحی می باشد.

همانطور که می دانید، یافتن بهترین دکتر زنان لاپاراسکوپی، برای تشخیص و درمان مشکلات زنان  مثل فیبروم ، کیست تخمدان بسیار موثر است و لازم است پزشکی حاذق برای این نوع جراحی های مهم استفاده شود.

چرا که ممکن است پس از انجام این جراحی به عوارضی نادر دچار شوید که تنها در صورت انتخاب بهترین دکتر زنان لاپاراسکوپی می توانید از این مشکل در امان باشید.

ویژگی های بهترین دکتر زنان لاپاراسکوپی

کلینیک زنان و زایمان دکتر روشن با بهره مندی از پزشکان حاذق به تشخیص و درمان بیماری های زنان می پردازد و پس از انجام جراحی به طور مداوم پیگیری های بعد از عمل را به منظور جلوگیری از عوارض احتمالی انجام می دهد.

بهترین دکتر زنان لاپاراسکوپی : نظرات کاربران

شبکه اینترنت و جستجو در اینترنت یکی از بهترین راه ها برای یافتن بهترین دکتر زنان لاپاراسکوپی است . ایتدا با یک جستجوی ساده شروع می شود و شما می توانید با جستجوی این عبارت ، لیستی بلند بالا از متخصصین و فوق تخصصین در این حرفه را ببینید. جستجو در این لیست کار ساده ای نیست؛ چرا که ممکن است  پزشکان زیادی اسم بهترین پزشک را به دروغ یدک بکشند. به همین خاطر مراجعه به سایت های نظر سنجی می تواند گزینه بسیار مناسبی برای یافتن بهترین ها باشد.

در سایت های نظر سنجی و دکتر یاب، نام یک پزشک قرار داده شده و افراد مختلف امکان نظر دهی دارند. بسیاری از افراد با مطالعه نظرات ، بهترین پزشک را انتخاب می کنند . در این کامنت ها ، انواع اطلاعات همانند برخورد پرسنل، مبلغ ویزیت، برخورد پزشک و حتی جای پارک اطراف کلینیک پزشک گفته شده است.

اما دقت کنید که قطعا و حتما نمیتوان بهترین پزشک را از بین یک سری کامنت پیدا کرد. چرا که بسیاری از افراد از روی سوء قصد سعی در بد جلوه دادن پزشک دارند و می خواهند با این کار شما را از انتخاب او صرف نظر کنند. همچنین بالعکس؛ ممکن است بعضی افراد تعریف بیجا از پزشکی کنند و یک پزشک را خوب جلوه دهند. بنابراین لازم است برای انتخاب بهترین دکتر زنان، به دیگر ویژگی ها توجه کرد.

بهترین دکتر زنان لاپاراسکوپی : مدرک پزشک و تجربه کاری

مهم ترین عاملی که می توانید در انتخاب متخصص زنان به آن اعتماد کنید، مدرک تحصیلی پزشک و دانشگاه پزشک است. بنابراین حتما قبل از مراجعه به بهترین دکتر زنان لاپاراسکوپی مدارک پزشک را به طور دقیق مورد بررسی قرار دهید. شما می توانید مدرک پزشک و دیگر ملزومات را از طریق جستجو در اینترنت و یا مراجعه به بیمارستان محل فعالیت پزشک متوجه شوید.  

همچنین از سابقه متخصص زنان در انجام جراحی لاپاراسکوپی می توان تشخیص داد که متخصص مورد نظر تا چه حد مورد رضایت افراد است و هرچه تعداد بیمارانی که توسط این روش با بهترین دکتر لاپاراسکوپی بهبود یافته اند بیشتر می شود، می توان گفت که سابقه کاری و تجربه پزشک بیشتر است و او فردی است که می تواند به عنوان بهترین پزشک به شما کمک کند.

 بهترین دکتر زنان لاپاراسکوپی : خلق و خوی مناسب

یکی از مواردی که برای یک فرد بسیار مهم است، خلق و خوی متخصص زنان است. اینکه فرد مورد نظر احساس راحتی با پزشک داشته باشد و بتواند تمام مشکلات خود را با او در میان بگذارد. اگر فرد مورد نظر پس از مراجعه به پزشک ، دیگر حس خوبی از مراجعه به او نداشته باشد، نمیتوان انتظار داشت که این فرد بار دیگر به متخصص زنان مراجعه کند.

به عنوان مثال ممکن است فرد در مورد مشکل مورد نظر سوال های مختلفی داشته باشد، در این مواقع اگر متخصص زنان با پرسیدن دو سوال جراحی لاپاراسکوپی را به فرد پشنهاد دهد، این فرد نمی تواند به این طرز تشخیص اعتماد کند. چرا که انتظار دارد که متخصص زنان سوالات بیشتری را بپرسد و اگر دیگر روش های تشخیصی جواب نداد، از این روش استفاده کند.

به همین خاطر در این مواقع نمیتوان به متخصص لاپاراسکوپی کاملا اعتماد کرد.

بنابراین به دنبال فردی بگردید که سوالات شما را با دقت گوش داده  و پاسخ دهد. شما می توانید در مورد خلق و خوی پزشک از دیگر بیمارانی که به او مراجعه کرده اند در این باره سوال کنید تا شما را راهنمایی کنند و متوجه شوید که آیا اخلاق پزشک با شما همخوانی دارد یا خیر.

بهترین دکتر زنان لاپاراسکوپی : قابل اعتماد

مهم ترین ویژگی یک متخصص زنان قابل اعتماد و رازدار بودن اوست. چرا که اگر متخصص زنان رازدار نباشد، ممکن است مشکلاتی را برای فرد بوجود آورد و چه بسا بسیاری از پزشکان شیاد ، از اطلاعات بیمار سواستفاده می کنند. شما می توانید از این مورد هم به وسیله صحبت با بیماران مطمئن شوید.

این ویژگی مهم ترین و بارز ترین ویژگی در متخصصین زنان زایمان کلینیک دکتر روشن است.

بهترین دکتر زنان لاپاراسکوپی : تجهیزات و خدمات کلینیک

هر فرد انتظار دارد که برای تشخیص بیماری و درمان آن از تجهیزاتی با خطای کمتر و کاملا به روز و مطاب پیشرفت علم استفاده شود. درست است که هنوز هم بسیاری از مطب ها با امکاناتی اندک مشغول فعالیت هستند، ولی این مطب ها نیز به مرور زمان منسوخ می شوند و نمیتوان به روش های تشخیصی اعتماد کرد. به همین خاطر مطب بهترین دکتر زنان همواره باید شامل پیشرفته ترین دستگاه ها باشد.

کلینیک زنان زایمان دکتر روشن با بهره مندی از امکانات و تجهیزات پیشرفته ، به بهترین روش ممکن بیماری شما را تشخیص داده و در صدد درمان آن برمی آید.

در نهایت باید گفت :

اگر در انتخاب بهترین دکتر لاپاراسکوپی دقت نکنید، ممکن است به عوارض این عمل که ممکن است بسیار نادر باشد دچار شوید.

بهترین دکتر زنان در کلینیک روشن می گوید :

پس از جراحی ، شما را به اتاق ریکاوری منتقل می کنند. روند بهبودی شما بسته به نوع بیهوشی شما انجام می شودو تحت مراقبت خواهید بود. هنگامی که فشار خون ، نبض و تنفس شما ثابت شد و هوشیار شدید، شما را به بخش منتقل می کنند. یا اگر جراحی شما یک عمل سرپایی باشد ممکن است شما را به خانه بفرستند.

هنگامی که در خانه هستید ، باید ناحیه جراحی را تمیز و خشک نگه دارید. پزشک در مورد نحوه استحمام به شما دستور می دهد. برای کشیدن بخیه حتما با پزشک مشورت کنید. در صورت استفاده از نوار چسب ، باید آنها را خشک نگه داشت.

ممکن است از گاز دی اکسید کربن که هنوز در شکم شما است احساس درد کنید. این درد ممکن است چند روز طول بکشد و در شانه های شما احساس شود. اما هر روز باید کمی بهتر شود. طبق دستورالعمل پزشک ، ممکن است داروی مسکن بخورید. آسپرین یا سایر داروهای ضد درد ممکن است خطر خونریزی را افزایش دهد. توجه کنید که فقط داروهایی را مصرف کنید که پزشک تأیید کرده است.

به مدت 1 یا 2 روز پس از عمل نوشیدنی های گازدار مصرف نکنید. این کار به کاهش درد ناشی از گاز دی اکسید کربن کمک می کند. همچنین ، نوشیدنی های گازدار ممکن است معده شما را اذیت کند.

همچنین ممکن است به شما گفته شود که فعالیت بدنی خود را برای چند روز محدود کنید.

عوارض زیر پس از جراحی بسیار نادر است اما اگر به این ها دچار شدید با متخصص زنان تماس بگیرید:

تب یا لرز

قرمزی ، تورم ، یا خونریزی  از محل برش

درد زیاد در اطراف محل برش

استفراغ

مشکل ادرار کردن

 

دیدگاهتان را بنویسید